SİTEYE ÜYE OL 
Genel Bölgeden Güncel Röportaj İçimizden Biri Sanatkarlarımız Esnaflarımız Spor Vefat İz Bırakanlar İlçemiz İlimiz
GÜMÜŞHACIKÖY / Gümüşhacıköy'ün Lider Portalı
Toplam 6 yorum bulundu.

vay beeee   
alt sıra üçüncü şahıs timili değil hacı tirili olacak değiştirin saygılar
menderes kırmızıYazan :17.4.2008
 
ALLAH OGÜNLERİ GÖSTERMESİN   
Okabus gibi günleri,ayları,yılları...Sadece ve sadece yaşayanlar bilir.Dış mihrakların oyunları ile kardeşin,kardeşe kurşun atdığı sankibir düşman gibi gördüğü o kayıp yıllarımız.Ama çok şükürki halkımızın ,insanımızın çok cabuk gözü acıldı.ülkemizi ,devletimizi,milletimizi birbirine düşürmek isteyen ,kardeşi kardeşe vurdurmak isteyen zihniyetin,tuzağından çabuk kurtuldular.Ben 12 eylül öncesini olayların içinde bizzat yaşamış biri olarak! 12 eylülden sonra memlekede her gitdiğimde daha evvel birbirlerine kurşun atanların 12 eylülden sonra birbirleriyle kol kola gezerken görünce sevinçden gözlerim yaşarırdı.Hiç kimse bizi bölemesin,hertürlü insanımızla kardeşce dostca yaşayalım,bölücülerin tuzağına düşmeyelim,her daim birlik ve beraberliğimizi dostda düşmana gösterelim ozaman inanıyorumki bizim sırtımızı kimse yere getiremez.dostca kalın,hoçca kalın.
ahmet ekeYazan :18.4.2008
 
GEÇMİŞE UZANTI   
Her dönemin kendine özgü durumları vardır ve o günleri kimse küçümseyemez.. Gümüşhacıköylü o zaman da yapması gerekeni yapmış, resimde gürülen değerli insanlar haklı mücadelelerini vermişilerdir. Tabii ki acı günlerdi, tabi ki acıyı çekenler bilir. Ama küçümsek şöyle dursun, hepsinin mücadelesini saygı ile anıyoruz.. Bölücülük ve millete ihanet her zaman için var olmuştur.. Dünden bu güne aslında değişen çok şey olmasına rağmen, vatanı bölme parçalama sevdasında olanların tavrı hiç değişmemiştir.. Karşımıza bölücü olarak çıkanların geçmişteki idelojilerine bi bakarsak çok şeyi anlarız.. Bugün yine üniversitelerdeki harekeliliği iyi tahlil edelim ve azcık araştıralım.. Karşımıza çıkan tabloda kimler kimlerle elele.. PKK destekçisi olanların dünki isimlerine iyi bakalım.. Sanırım anlatabilmişimdir, ve bundan sonra elbette o günlerdeki acıyı yaşamak istemeyenlerden olmama rağmen, resimdeki dostları saygı ile selamlıyorum..
Mustafa TURGUTYazan :18.4.2008
 
   
haci tirili kahveciydi dukkan komsusuyduk haci olduktan sonra ne yapmista hapse girmis merak ettim iyi bir komsumuzdu hayattaysa sihhatli gunler dilerim rahmetli olduysa allah rahmet eylesin
karabet teyinyanYazan :20.10.2008
 
yalan haber   
asılsız haberlerle gümüşhacıköylülere yalan yanlış haber veriyorsunuz,haberin aslını öğrenin,gereksiz bilgilerle insanları kandırmayın.ordaki insanların neden hapis yattığını bilmiyorsunuz,bu fotoğrafı kaldırın!!!! kaldırmazsanız resmi işleme başvurulacaktır.
eda yılmazYazan :5.9.2010
 
yalan haber   
asılsız heber yayınlıyorsunuz,ordaki insanlar o sebepten hapis değillerdir.bu resmi kadırın!!! yoksa hakkınızda asılsız haber yayınlamaktan hukuki yollara başvurulacaktır.
eda yılmazYazan :5.9.2010
 
 
Genel Haber
Bölgeden Haber
Güncel Haber
Hayatın İçinden
İçimizden Biri
Sanatkarlarımız
Esnaflarımız
Spor
Siyaset

İz Bırakanlar
Röportaj
Sizden Gelenler
Gurbettekiler
Haberiniz Var mı?
Özlü Sözler
Resimlerde Anılar
Eski Meslekler
Kurum Kuruluşlar

Kültür ve Etkinlikler
İlçemiz
İlimiz
Köylerimiz
Mahalle Muhtarlarımız
Anket Sonuçlarımız
Duyuru
Vefat
  Anasayfa

Ziyaretçi Defteri
Foto Galeri
Sohbet
Arşiv

         Sitemizdeki tüm haber ve araştırmalar site editörlerine aittir. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz.

                               gumushacikoylu.net@gmail.com

Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler

Siteye Hangi İl ve Ülkeden Giriliyor İzlemek İçin
Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacıköylü, Gümüşhacıköyden Resimler, Gümüşhacıköy Haber, Sohbet ve Anılarda Gümüşhacıköy, Ali Acar, Hokumet, Hukumet, Hükümet, Radyo, Gazetesi, Tv, Gümüşhacıköy Resimleri, Gümüşhacıköyden Fotoğraflar,Gümüş, Gümüşhacıköy, Köyü, Gumus, Merzifon, Suluova, Kabaoguz, Kabaoğuz, Gümüşhacıköy Turna Bağlar, Kabaoğuz Şenlikleri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, gümüşhacıköy bedesteni, gümüşhacıköy saathanesi, leblebi, gümüşhacıköy hamamı,Gümüşhacıköy Keşkek, Cumara Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ulubel Mevkii, ulubel, keltepe mevkii, hacıyahya mahallesi, saray mahallesi, artıkabat çay mahallesi, kilise, beylik çayırı, taşköprü, amasyakent.com, kabaoguz.net, amasya platformu amasyaplatformu