SİTEYE ÜYE OL 
Genel Bölgeden Güncel Röportaj İçimizden Biri Sanatkarlarımız Esnaflarımız Spor Vefat İz Bırakanlar İlçemiz İlimiz
GÜMÜŞHACIKÖY / Gümüşhacıköy'ün Lider Portalı
Toplam 6 yorum bulundu.

   
Muhterem kardeşime bu güzel anılarımızı tekrar yaşattığı için çok teşekkür ediyor ve Gümüşhacıköy'e gönül vermiş bir hemşehriniz olarak mutluluğumu ifade etmek istiyor,sevgi ve selamlarımı iletiyorum.
 Yazan :9.9.2015
 
Ahmet Şahbaz   
Merhaba Saygıdeğer Gümüşhacıköy'lu hemşerilerini, Çok kıymetli Eğitimci yazar hemserim iz Muhterem Hocamız yine biraz argo tabirle söyleyecek olursak inciler dokturmus.Olayları irdeleyerek incelemede ve anlaşılır dille kağıda dökmek Mahir olan hemserim iz yine büyük bir araştırmaya imza atmış. Tebrik edip başarılar dilerim.
 Yazan :9.9.2015
 
Hilal Kaya Erdoğan   
Babacığım kalemine ve ellerine sağlık..
 Yazan :12.9.2015
 
Hilal Kaya Erdoğan   
Doktor Mehmet Altıntaş'a da Allah'tan rahmet dilerim...
 Yazan :12.9.2015
 
İsmail Avcı   
Değerli ağabeyim; yazınızı ilk yayınlandığı gün okudum.Eline yüreğine sağlık.İlçemizde yaşamış olan büyüklerimizden değerli bir şahsiyeti daha sayenizde yad ettik.Yazılarınızın devamını bekliyoruz.Sizin gibi bir ağabeyim olduğu için gururlryum.Ömrünüz uzun ve bereketli olsun.
 Yazan :18.9.2015
 
Aysel ÖZFIRAT   
GHK.NET deki Dr. Mehmet Altıntaş'la ilgili son yazınızı ve diğer yazılarınızı ( bazılarını ilk kez bazılarını yeniden) okudum Muhterem Bey. Benim için tam bir nostalji oldu. Kasabamızın sokaklarında dolandım. Okullarıma, sokaklarına, düğünlerine, arkadaşlarıma kısacası çocukluğuma gidip döndüm.Teşekkürler. Yazmaya devam edin bence. Elinize kaleminize sağlık.
 Yazan :22.9.2015
 
 
Genel Haber
Bölgeden Haber
Güncel Haber
Hayatın İçinden
İçimizden Biri
Sanatkarlarımız
Esnaflarımız
Spor
Siyaset

İz Bırakanlar
Röportaj
Sizden Gelenler
Gurbettekiler
Haberiniz Var mı?
Özlü Sözler
Resimlerde Anılar
Eski Meslekler
Kurum Kuruluşlar

Kültür ve Etkinlikler
İlçemiz
İlimiz
Köylerimiz
Mahalle Muhtarlarımız
Anket Sonuçlarımız
Duyuru
Vefat
  Anasayfa

Ziyaretçi Defteri
Foto Galeri
Sohbet
Arşiv

         Sitemizdeki tüm haber ve araştırmalar site editörlerine aittir. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz.

                               gumushacikoylu.net@gmail.com

Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler

Siteye Hangi İl ve Ülkeden Giriliyor İzlemek İçin
Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacıköylü, Gümüşhacıköyden Resimler, Gümüşhacıköy Haber, Sohbet ve Anılarda Gümüşhacıköy, Ali Acar, Hokumet, Hukumet, Hükümet, Radyo, Gazetesi, Tv, Gümüşhacıköy Resimleri, Gümüşhacıköyden Fotoğraflar,Gümüş, Gümüşhacıköy, Köyü, Gumus, Merzifon, Suluova, Kabaoguz, Kabaoğuz, Gümüşhacıköy Turna Bağlar, Kabaoğuz Şenlikleri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, gümüşhacıköy bedesteni, gümüşhacıköy saathanesi, leblebi, gümüşhacıköy hamamı,Gümüşhacıköy Keşkek, Cumara Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ulubel Mevkii, ulubel, keltepe mevkii, hacıyahya mahallesi, saray mahallesi, artıkabat çay mahallesi, kilise, beylik çayırı, taşköprü, amasyakent.com, kabaoguz.net, amasya platformu amasyaplatformu