SİTEYE ÜYE OL 
Genel Bölgeden Güncel Röportaj İçimizden Biri Sanatkarlarımız Esnaflarımız Spor Vefat İz Bırakanlar İlçemiz İlimiz
GÜMÜŞHACIKÖY / Gümüşhacıköy'ün Lider Portalı
Toplam 4 yorum bulundu.

ali ardıç   
ali bey geçmişimizi hatırlatma babında eski bir geleneğimizi ve hamamımızı resmetmeniz bizleri fazlasıyla memnun etti çok teşekkürler. ama tarihimizi yok etmekte üzerine belediye tanımadığım gümüşhacıköy belediyesi eminim sizin bu hatırlatmanızdan sonra bu hamamıda yıkacaktır. birar birar kaybettiğimiz değerlerimize sahip çıkacak olan tüm ilçe halkımıza sonsuz teşekkürler ediyor bu hamamların biran evvel belediye tarafından yıkılmadan restore edilmesini diliyorum. sevgiyle kalın..
 Yazan :27.2.2014
 
Muhterem KAYA   
TOHTAMAK : Hamamda yıkanırken sıcaktan bunalan insanların biraz hava almak serinlemek maksadı ile bir müddet dışarı çıkmasına GHK dilinde tottamak denilir.Başka yerde duymadım
 Yazan :27.2.2014
 
Muhterem KAYA   
İLİF Hamamda keseden sonra ortaya çıkan kiri temizlemek için el örgüsü olarak bayanlar tarafından hazırlanan,sabunla köpürtülerek vücuda sürülen şeye GHK Dilinde İLİF denir.
 Yazan :27.2.2014
 
Berç Sözüdoğru   
Ermeni hamamı(Gavur hamamı)ile ilgili detaylı bir yazı hazırlamakta olduğum bu günlerde bu yazının çıkması isabet olurken yazımın hazırlanmasını da hızlandırdı.Kısa bir zaman sonra taktim etmek üzere..
 Yazan :1.3.2014
 
 
Genel Haber
Bölgeden Haber
Güncel Haber
Hayatın İçinden
İçimizden Biri
Sanatkarlarımız
Esnaflarımız
Spor
Siyaset

İz Bırakanlar
Röportaj
Sizden Gelenler
Gurbettekiler
Haberiniz Var mı?
Özlü Sözler
Resimlerde Anılar
Eski Meslekler
Kurum Kuruluşlar

Kültür ve Etkinlikler
İlçemiz
İlimiz
Köylerimiz
Mahalle Muhtarlarımız
Anket Sonuçlarımız
Duyuru
Vefat
  Anasayfa

Ziyaretçi Defteri
Foto Galeri
Sohbet
Arşiv

         Sitemizdeki tüm haber ve araştırmalar site editörlerine aittir. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz.

                               gumushacikoylu.net@gmail.com

Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler

Siteye Hangi İl ve Ülkeden Giriliyor İzlemek İçin
Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacıköylü, Gümüşhacıköyden Resimler, Gümüşhacıköy Haber, Sohbet ve Anılarda Gümüşhacıköy, Ali Acar, Hokumet, Hukumet, Hükümet, Radyo, Gazetesi, Tv, Gümüşhacıköy Resimleri, Gümüşhacıköyden Fotoğraflar,Gümüş, Gümüşhacıköy, Köyü, Gumus, Merzifon, Suluova, Kabaoguz, Kabaoğuz, Gümüşhacıköy Turna Bağlar, Kabaoğuz Şenlikleri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, gümüşhacıköy bedesteni, gümüşhacıköy saathanesi, leblebi, gümüşhacıköy hamamı,Gümüşhacıköy Keşkek, Cumara Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ulubel Mevkii, ulubel, keltepe mevkii, hacıyahya mahallesi, saray mahallesi, artıkabat çay mahallesi, kilise, beylik çayırı, taşköprü, amasyakent.com, kabaoguz.net, amasya platformu amasyaplatformu