SİTEYE ÜYE OL 
Genel Bölgeden Güncel Röportaj İçimizden Biri Sanatkarlarımız Esnaflarımız Spor Vefat İz Bırakanlar İlçemiz İlimiz
BÜYÜK CAMİNİN ŞEREFESİNDEN RESİM ÇEKMEK
BÜYÜK CAMİNİN ŞEREFESİNDEN RESİM ÇEKMEK
Vallahi ne derseniz deyin kaptırdık kendimizi bazı çılğınlıklar yapıyoruz takdir sizlerin.....

Tarih: 24.12.2009      Okunma: 3298     Haberi Yorumla    Haberi Yazdır        Haber : Ali ACAR 
 


 

 

SİTEMİZ SOSYAL MEDYA ADRESLERİ

Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacköy, Gümüş,  Akpınar Köyü, Alören Köyü, Bacakoğlu köyü, Bademli köyü, Çal köyü, çavuş köyü, çetmi köyü, çiftçioğlu köyü, citlibağlıca köyü, derbentobruğu köyü, doluca köyü, dumanlı köyü, eslemez köyü, güplüce köyü, güllüce köyü, güvenözü köyü, imirler köyü, kağnıcı köyü, karaali köyü, karacaören köyü, karakaya köyü, keçi köyü, kırca köyü, kılıçaslan köyü, kızık köyü, kızılca köyü, kizizoğlu köyü, koltuk köyü, konuktepe köyü, korkut köyü, köseler köyü, kutluca köyü, kuzalan köyü, ovabaşı köyü, pusacık köyü, sallar köyü, saraycık köyü, sarayözü köyü, sekü köyü, yazıyeri köyü, adetepe mahallesi, artıkabat mahallesi, cumara mahallesi, çay mahallesi, saray mahallesi, hacıyahya mahallesi,

Sevgi insanın özünde,  yaradılış hamurunda bulunan bir karışımdır. Aşk ise sevginin  tezahuru olarak meydana gelen bir duygu karışımıdır. Sevgi  belirtisinin meydana getirdiği fizyolojik değişimi vucudun hormonal salgıları ile  ortaya koyduğunu  bu konuda inceleme yapan bilim adamlarının araştırmaları ortaya koymuştur. . 

 

Özlem ve duyguların buluştuğu, anıların tazelendiği, yerler yaşadıkları doğdukları yerlerdir. Konuyu memleket sevgisine getirmek istiyorum. Bir çoğumuz memleketimizden öyle veya böyle bir şekilde ayrıldık, ayrılmayanlar ise bir şekilde hayatlarını doğdukları memleketlerinde devam ettirmektedir. Memlekette yaşadığımız sürede kurtulmak, dışına çıkmak için büyük çaba sarf ederken, ayrıldığınız memleketinize büyü bir özlem duymaya başlıyorsunuz. Ne bulunduğunuz yeri bırakabiliyorsunuz, nede memlekete özleminizi söndürebiliyorsunuz bir ikilem içinde gidip geliyoruz.

 

Her zaman anlatırım site işine tesadüfen girdim bu işi yapmaktan büyük keyif alıyorum. Her memlekete gidişimde fotoğraf makinam ile  değişik yer, değişik mevkilerden fotoğraflar çekiyorum.

 

Fotoğraf çekmek için, ilçemiz büyük caminin minaresine çıktım, ilçemiz bedestendeki saathanenin kulesine çıktım, memleketimizdeki büyük yüksek binaların üzerine çıkarak değişik kare ve bölümlerden resimler alıyorum.

 

Gümüşhacıköy ilçemiz, yağ katık pazarı, sebze pazarı, hayvan pazarı, sanayi esnafının resimleri, ilçemizde faaliyet gösteren esnaflarımızın resimleri, bayram namazında caminin içinde resimler, güve hamamında damat yıkanmasını çekerek bulunduğum bütün ortamlarda bir kare resim almadan ayrılmam.

 

Site işini 5 yıldır sürdürmekteyim, eskiden pazarda yada caminin içinde yada, çarşı içinde, parkta bir resim çektiğim zaman insanlar bana çok tuhaf tuhaf bakıyordu, ne yapıyor bu adam, delimi nedir diyenler bile oldu. Hatta bir seferinde mahalle aralarında fotoğraf çekerken, mahalle aralarında evlerinin önünde oturan bayanlar, yabancı bir adam elinde fotoğraf makinası ile resim çekiyor diye beni polise şikayet etmişler.

 

Evet sayın değerli hemşerilerimiz bu işler ne kadar zahmetli olursa olsun, ilçemiz kamuoyu adına güzel bir iş yaptığımız kanısındayız.

 

Sizlere ilgi ve alakanızdan dolayı buradan bir kez daha teşekkür ediyorum….

h A B E R E  Y o r u m  Y a z

                                                Bu Haberlere Yapılan Yorumlar  (  0 )

Tüm Yorumlar

 

GHK ORTAOULU ESKİ MÜDÜRÜ İSMET KÖPRÜLÜ

 Muhterem KAYA

. . .
ÖLÜMÜ ÖLDÜRMEK (ŞEB-İ ARÛS)

 Prof.Dr.Safi ARPAGUŞ

. . .
SABIR SELAMET VE ZAFER

 Muzaffer TAŞDEMİR 

. . .
İLÇEMİZDE ESKİ BAĞ KÜLTÜRÜ

 Berç SÖZÜDOĞRU

. . .
KENDİSİ OLABİLME KEDİSİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK

 Nafiz  ULUKUŞ

. . .

Rıza Abinin Arkasından

 Rıza ŞENTÜRK (Çığır)

. . .
BATICILAR VE DİNDE REFORMCULAR

 Siyami  AKYEL

. . .

BAĞ-KURLULARA MÜJDE!

 Oğuzhan DÖĞEN

. .
KUTLU DOĞUM HAFTASI

 Şükrü  EROL

. .
HAYATIN CİLVESİ, KADER

 SELEME ACAR

. .
PKK GİDİYOR DİYE ÜZÜLMEYİN

 Ahmet Mehmet SALİHLİ

. .
MESEL ANLATICILAR

 Av.Mahmut Tokgözoğlu 

. .
12 EYLÜL ÖNCESİ VE SONRASI

 Mustafa  TURGUT

. .
İLÇEMİZ TARİHİ MİNİ ÇARŞILARINDAN

 Ali ACAR

. .

 
Genel Haber
Bölgeden Haber
Güncel Haber
Hayatın İçinden
İçimizden Biri
Sanatkarlarımız
Esnaflarımız
Spor
Siyaset

İz Bırakanlar
Röportaj
Sizden Gelenler
Gurbettekiler
Haberiniz Var mı?
Özlü Sözler
Resimlerde Anılar
Eski Meslekler
Kurum Kuruluşlar

Kültür ve Etkinlikler
İlçemiz
İlimiz
Köylerimiz
Mahalle Muhtarlarımız
Anket Sonuçlarımız
Duyuru
Vefat
  Anasayfa

Ziyaretçi Defteri
Foto Galeri
Sohbet
Arşiv

         Sitemizdeki tüm haber ve araştırmalar site editörlerine aittir. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz.

                               gumushacikoylu.net@gmail.com

Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler

Siteye Hangi İl ve Ülkeden Giriliyor İzlemek İçin
Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacıköylü, Gümüşhacıköyden Resimler, Gümüşhacıköy Haber, Sohbet ve Anılarda Gümüşhacıköy, Ali Acar, Hokumet, Hukumet, Hükümet, Radyo, Gazetesi, Tv, Gümüşhacıköy Resimleri, Gümüşhacıköyden Fotoğraflar,Gümüş, Gümüşhacıköy, Köyü, Gumus, Merzifon, Suluova, Kabaoguz, Kabaoğuz, Gümüşhacıköy Turna Bağlar, Kabaoğuz Şenlikleri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, gümüşhacıköy bedesteni, gümüşhacıköy saathanesi, leblebi, gümüşhacıköy hamamı,Gümüşhacıköy Keşkek, Cumara Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ulubel Mevkii, ulubel, keltepe mevkii, hacıyahya mahallesi, saray mahallesi, artıkabat çay mahallesi, kilise, beylik çayırı, taşköprü, amasyakent.com, kabaoguz.net, amasya platformu amasyaplatformu