SİTEYE ÜYE OL 
Genel Bölgeden Güncel Röportaj İçimizden Biri Sanatkarlarımız Esnaflarımız Spor Vefat İz Bırakanlar İlçemiz İlimiz
HACIYAHYA MAHALLESİNE YENİ MUHTAR YENİ VİZYON
HACIYAHYA MAHALLESİNE YENİ MUHTAR YENİ VİZYON
29 Mart yerel seçimlerinde Hacıyöhya Mahallesi muhtarlığına adaylığını koyan ve kazanan Kazım KARAKAŞ hizmetde sınır yok, hacıyahya mahallesi yeni muhtar yeni vizyon dedi...

Tarih: 10.04.2009      Okunma: 4332     Haberi Yorumla    Haberi Yazdır        Haber : Mustafa TURGUT 
 


 

 

SİTEMİZ SOSYAL MEDYA ADRESLERİ

Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacköy, Gümüş,  Akpınar Köyü, Alören Köyü, Bacakoğlu köyü, Bademli köyü, Çal köyü, çavuş köyü, çetmi köyü, çiftçioğlu köyü, citlibağlıca köyü, derbentobruğu köyü, doluca köyü, dumanlı köyü, eslemez köyü, güplüce köyü, güllüce köyü, güvenözü köyü, imirler köyü, kağnıcı köyü, karaali köyü, karacaören köyü, karakaya köyü, keçi köyü, kırca köyü, kılıçaslan köyü, kızık köyü, kızılca köyü, kizizoğlu köyü, koltuk köyü, konuktepe köyü, korkut köyü, köseler köyü, kutluca köyü, kuzalan köyü, ovabaşı köyü, pusacık köyü, sallar köyü, saraycık köyü, sarayözü köyü, sekü köyü, yazıyeri köyü, adetepe mahallesi, artıkabat mahallesi, cumara mahallesi, çay mahallesi, saray mahallesi, hacıyahya mahallesi,
29 Mart Mahalli Seçimlerinde Hacıyahya Mahallesi Muhtarlığına seçilen Kazım KARAKAŞ, bir muhtarın neler yapabileceğini, değişimin mahallemize neler katacağını göstereceğiz dedi.
 
Sitemiz adına kendisi ile yaptığımız söyleşide, özgeçmişini anlatan Kazım KARAKAŞ; 1961 yılında Gümüşhacıköy’de doğduğunu, Eğitimini Kemalpaşa İlk okulu, Mehmet paşa Orta Okulu ve Gümüşhacıköy Lisesinde tamamladığını belirtti..

          1985 yılında Belediyenin açmış olduğu sınav sonrası Devlet Memuru olarak Gümüşhacıköy Belediyesinde göreve başlayan Kazım KARAKAŞ, Belediyenin değişik kadrolarında başarılı hizmetler verdi. Memuriyet sürecinde ilçe halkı ile bütünleşmesi,  yardımseverliği ve güler yüzü ile tanınan biri oldu. 17.02.2009 tarihinde emekli olarak Nihat Beyhan’a  ait işyerini devralarak Belediye sitesinde ticaret hayatına atıldı.

           Yerel Seçimlerde doğup büyüdüğü, tüm yaşamını sürdürdüğü Hacıyahya Mahallesine değişimi ve daha iyi hizmeti getirmek için Muhtar Adayı olduğunu söyleyen  Kazım KARAKAŞ, mahallelimizin tercihi de bizden yana oldu muhtar seçildim dedi.  Bundan sonra  aranan değil yeri yurdu belli olan, kahve köşelerinden değil, bizzat mahalleden idare edilecek bir muhtarlık dönemi başlayacaktır. Her an halkımızın yanında,  sorunların çözümünde takipçi, mahallemizin hizmetlerden yararlanması için belediyemizle ve kaymakamlığımızla uyum içerisinde olacağız. Bürokratik zorlukları hemşehrilerimize yaşatmadan,  çağdaş mahalle yönetimini halkımıza sunacağız. Tüm mahalle kaydını Bilgisayar ortamına taşıyarak hizmetleri hızlandıracağım.

 

Uzun yıllar belediyede ve özel çevremde tanındığım gibi,  hiçbir kimseye ayrım yapmadan, hiçbir sokağımızı, caddemizi ayrıcalıklı tutmadan, herkesin eşit hizmet hakkına sahip olduğunu unutmadan hizmetlerin takipçisi olacağımı zaten hemşehrilerimiz bilirler diyen KARAKAŞ, kendisine gösterilen güvene layık olacağını ve tüm mahalle halkına verdikleri destekten dolayı teşekkürlerini sitemiz aracılığı ile iletmiştir.

 

Bizde GÜMÜŞHACIKÖYLÜ NET olarak, Genç Dinamik Muhtarımız Sayın Kazım KARAKAŞ’a başarılar diliyoruz. 


h A B E R E  Y o r u m  Y a z

                                                Bu Haberlere Yapılan Yorumlar  (  4 )                                                          
 

tebrik
kardeşim kazım ın muhtar olmasını tebrik eder başarılar dilerim.bu görevi hacıyahya mah.halkına en iyi hizmetleri verecegine güvenim sonsuzdur.
cemal karakaş Tarih: 13.4.2009                                                          
 
Tebrik
Öncelikle Değerli Kazım arkadaşımızı tebrik eder. Kendisine yeni görevinde başarı ve kolaylıklar dilerim.
Mehmet Dikme Tarih: 11.4.2009                                                          
 
BAŞARILAR
Sadece Hacıyahya Mahallesi değil, tüm İlçemiz için de en doğru seçim.. Güler yüzü ile, dürüst çalışkan yapısıyla Hacıyahya Mahallesine büyük katkı sağlıyacağına inandığım değerli arkadaşıma başarılar diliyor, herkes için hayırlı olmasını diliyorum.
Mustafa TURGUT Tarih: 10.4.2009                                                          
 
BAŞARILAR
Hacıyahya Mahallesine değil tüm İlçemize güler yüzünle, dürürst azimli çalışmanla çok şey katacağına inandığım değerli arkadaşımız Kazım KARAKAŞ'a başarılar diliyor, Gümüşhacıköy'ün en büyük Mahallesine hayırlı olmasını diliyorum. Mahallemiz en doğru seçimi yaptığını en kısa zamanda farkedecektir.
Mustafa TURGUT Tarih: 10.4.2009

Tüm Yorumlar

 

GHK ORTAOULU ESKİ MÜDÜRÜ İSMET KÖPRÜLÜ

 Muhterem KAYA

. . .
ÖLÜMÜ ÖLDÜRMEK (ŞEB-İ ARÛS)

 Prof.Dr.Safi ARPAGUŞ

. . .
İÇİMİZDEKİ KÖPRÜLERİMİZ

 Muzaffer TAŞDEMİR 

. . .
İLÇEMİZDE ESKİ BAĞ KÜLTÜRÜ

 Berç SÖZÜDOĞRU

. . .
KENDİSİ OLABİLME KEDİSİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK

 Nafiz  ULUKUŞ

. . .

Rıza Abinin Arkasından

 Rıza ŞENTÜRK (Çığır)

. . .
BATICILAR VE DİNDE REFORMCULAR

 Siyami  AKYEL

. . .

BAĞ-KURLULARA MÜJDE!

 Oğuzhan DÖĞEN

. .
KUTLU DOĞUM HAFTASI

 Şükrü  EROL

. .
HAYATIN CİLVESİ, KADER

 SELEME ACAR

. .
PKK GİDİYOR DİYE ÜZÜLMEYİN

 Ahmet Mehmet SALİHLİ

. .
MESEL ANLATICILAR

 Av.Mahmut Tokgözoğlu 

. .
12 EYLÜL ÖNCESİ VE SONRASI

 Mustafa  TURGUT

. .
OSMANLI DÖNEMİ KAYITLARINDA İLÇEMİZ

 Ali ACAR

. .

 
Genel Haber
Bölgeden Haber
Güncel Haber
Hayatın İçinden
İçimizden Biri
Sanatkarlarımız
Esnaflarımız
Spor
Siyaset

İz Bırakanlar
Röportaj
Sizden Gelenler
Gurbettekiler
Haberiniz Var mı?
Özlü Sözler
Resimlerde Anılar
Eski Meslekler
Kurum Kuruluşlar

Kültür ve Etkinlikler
İlçemiz
İlimiz
Köylerimiz
Mahalle Muhtarlarımız
Anket Sonuçlarımız
Duyuru
Vefat
  Anasayfa

Ziyaretçi Defteri
Foto Galeri
Sohbet
Arşiv

         Sitemizdeki tüm haber ve araştırmalar site editörlerine aittir. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz.

                               gumushacikoylu.net@gmail.com

Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler

Siteye Hangi İl ve Ülkeden Giriliyor İzlemek İçin
Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacıköylü, Gümüşhacıköyden Resimler, Gümüşhacıköy Haber, Sohbet ve Anılarda Gümüşhacıköy, Ali Acar, Hokumet, Hukumet, Hükümet, Radyo, Gazetesi, Tv, Gümüşhacıköy Resimleri, Gümüşhacıköyden Fotoğraflar,Gümüş, Gümüşhacıköy, Köyü, Gumus, Merzifon, Suluova, Kabaoguz, Kabaoğuz, Gümüşhacıköy Turna Bağlar, Kabaoğuz Şenlikleri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, gümüşhacıköy bedesteni, gümüşhacıköy saathanesi, leblebi, gümüşhacıköy hamamı,Gümüşhacıköy Keşkek, Cumara Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ulubel Mevkii, ulubel, keltepe mevkii, hacıyahya mahallesi, saray mahallesi, artıkabat çay mahallesi, kilise, beylik çayırı, taşköprü, amasyakent.com, kabaoguz.net, amasya platformu amasyaplatformu