SİTEYE ÜYE OL 
Genel Bölgeden Güncel Röportaj İçimizden Biri Sanatkarlarımız Esnaflarımız Spor Vefat İz Bırakanlar İlçemiz İlimiz
2011 YILINDA VEFAT EDİP SİTEMİZDE YAYINLANANLAR
2011 YILINDA VEFAT EDİP SİTEMİZDE YAYINLANANLAR
Gümüşhacıköy ilçemizde 2011 yılı içinde vefat edip isimleri sitemize bildirilenler ve yayanlananlar...

Tarih: 05.11.2008      Okunma: 8019     Haberi Yorumla    Haberi Yazdır        Haber : 2011 yılı içinde vefat eden isimler 
 


 

 

SİTEMİZ SOSYAL MEDYA ADRESLERİ

2011 TARİHİNDE VEFAT EDENLER

 

 

İSMAİL – FATMA GÜMÜŞAY

 

İstanbul’da ikamet eden, emekli Asb. İsmail GÜMÜŞAY ve eşi Fatma GÜMÜŞAY bir akrabasının cenazesi için geldiği ilçemizden, İstanbul’a dönüşlerinde, Osmancık girişinde mola verdikleri tesis çıkışında kamyona çarpması sonucu hayatını kaybetmişlerdir.25 Aralık 2011 Pazar günü öğle namazına mütakiben ilçemiz büyük camiinde kılınan cenaze namazı sonrası, Keltepe mezarlığında defnedildiler.

 

 

AHMET ÇOBANGİL

 

21.12.2011 tarihinde İlçemiz Cumara Mahhalesinde ikamet eden emekli öğretmenlerimizden Ahmet ÇOBANGİL hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi öğle namazı nı müteakip Hallar Mezarlğında defnedilmiştir.

 

HASAN ÇELİK

 

21.12.2011 tarihinde Yine İlçemiz esnaflarından merhum Çorbacı Nuri nin ve ağabeyi İst.da ikamet eden Nurettin in ve Merzifon  Devlet hastesinde çalışan sağlık memuru Mustafa Çelik in babaları Hasan ÇELİK Hakkın rahmetine kavuştu cenazesi ilçemiz hallar mezarlığında defnedilmiştir.  

 

SEMAHAT TAŞDEMİR

17.12.2011 tarihinde Gümüşhacıköy ilçemiz eski esnaflarından, Evliyanın İsmail olarak bilinen, İsmail TAŞDEMİR’in hanımı, Bursa’da ikamet eden, sitemiz yazarlarından Muzaffer TAŞDEMİR’in ve Bursa’da ikamet Enver TAŞDEMİR’in anneleri, Semahat TAŞDEMİR bu gün oğullarının yanında Bursa’da vefat etmiştir.Merhume bu gün Bursa Emir Sultan Camiinde ikindi namazına mütakiben kılınacak cenaze namazı sonrası Bursa Hamitler Mezarlığında defnedilmiştir.

 

CEMAL ALIŞ

 

16.12.2011 tarihinde Gümüşhacıköy ilçemiz, Artıkabat Mahallesinde ikamet eden, Gümüşhacıköy ilçemiz eski Esnaf Kefalet Kooparatif Başkanlığı görevini yürütmüş olan, bir zamanlar ilçemizde konfeksiyonculuk yapan Erhan ALIŞ'ın babası, Cemal ALIŞ bir süredir tedavi görmüş olduğu hastalıktan dolayı vefat etmiştir. Merhum Cemal bey bu gün ilçemizde defnedilimiştir.

 

AHMET DÜNDAN  ( Tomalağın Ahmet )

Gümüşhacıköy ilçemizde Tomalaklar sülalesinden, Abdullah, Sinan, Dündar’ın babaları, ilçemizin eski çarşı esnaflarından, ( Tomalağın Ahmet ) Ahmet DÜNDAR dün 07 Aralık 2011 Çarşamba günü vefat etmiş olup, merhumun cenazesi 08 Aralık 2011 Perşembe günü öğle namazına mütakiben ilçemiz büyük camide kılınacak cenaze namazı sonrası  hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 
MEHMET ALAÇAM   ( Muhtarın Mehmet )

08 Aralık 2011 Perşembe günü Adatepe Mahallesinde ikamet eden, Karataş Marketin Muhasebe sorumlusu, Ahmet, Ankara’da ikamet eden emekli Asb. Hüseyin ALACAM’ın babaları olan, çevresinde lakabına Muhtarın Mehmet denilen, Mehmet ALAÇAM vefat etmiştir. Merhumun cenazesi bu gün ikindi vakti Keltepe mezarlığında defnedilmiştir.

 
MUHTEREM USLU

Gümüşhacıköy ilçemiz, İmam Hatip Lisesinden emekli, bizim öğrencilik dönemimizde de görev yapan, öğretmenler ve öğrenciler tarafından sevilen sayılan, değerli abimiz Ordu Ünye ilçesin Savcı olarak görev yapan, Arslan ve Kastomonu Tosya ilçesinde polis memuru olarak görev yapan Emre USLU’nun babası, Muhterem USLU dün, 06 Aralık 2011 Salı günü Tosya’da vefat etmiştir. Murhum Muhterem abinin cenaze namazı bu gün 07 Aralık 2011 Çarşamba günü ilçemiz Köprülü Mehmet Paşa Camiinde öğle namazına mütakiben ikılınacak cenaze namazı sonrası, ilçemiz hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 
HASAN ABLAKOĞLU

Gümüşhacıköy ilçemizin eski esnaflarından  gıda üzerine toptan  ve bakkaliye dükkanları bulunan, ilçemizde  Ablakoğulları sülalesi olarak bilinen, sitemiz hacıköy muhabiri, Mustafa Ablakoğlu’nun amcası, Vahit ve Cahit Ablakoğlu’nun babaları Hasan Ablakoğlu yakalandığı amansız hastalık sonucu bir süredir tedavi gördüğü hastanede dün vefat etmiştir. Merhum 01.12.2011 Perşembe günü ilçemiz Köprülü Mehmetpaşa Camiinde  ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazı sonrası hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 
TEYFİK ÖZDARENDE

Gümüşhacıköy ilçemiz  eşrafından, İstanbul’da ikamet eden, Özdarende’liler olarak bilinen, Cumhuriyet döneminin Amasya’dan seçilen ilk Milletvekili Ali Rıza Özdarende’nin oğlu,  İhsan Özdarende’linin  babası,  Aziz ve Latif Bilge’nin dayıları, Teyfik Özdarende, 25 Kasım 2011 Cuma akşamı İstanbul’da vefat etmiştir.Merhum bu gün İstanbul’da toprağa verilmiştir.

 
ALİ OSMAN TANGAL

19 Kasım 2011 Cumartesi günü   İlçemiz terziler arastasında kahvehane çalıştıran, lakabı ile otobüs Yaşar olarak biline, Yaşar Tangal’ın babası, Ali Osman TANGAL, bu gün sabah saatlerinde vefat etmiş olup, ilçemiz Köprülü Mehmet Paşa camiinde öğle namazına mütakiben kılanan cenaze namazı sonrası ilçemiz hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 
ARİF KARAKAYA

19 Kasım 2011 Cumartesi günü   Aslen Koltuk köyünden olup, Cumara Mahallesinde ikamet eden, Koltuk köyü muhtarı Sadık TOSUN’un babası, Arif TOSUN bu gün vefat etmiş olup, yarın öğle namazına mütakiben kılınacak cenaze namazı sonrası Koltuk köyü mezarlığında defnedilmiştir.

 
KADİR ÇITAK ( Çemenci)

İlçemiz Cumara Mahallesinde ikamet eden, lakı ile Cemenci Kadir olarak bilinen, ( Kadir ÇITIK ) dün 15.11.2011 Salı günü vefat etmiştir. Merhum 16.11.2011 Çarşamba günü öğle namazına mütakiben kılınacak cenaze namazı sonrası hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 
ALİ ÇETİN
 
Aslen Kabaoğuz köylerinden Derbentobruğu köyünden olan, Gümüşhacıköy ilçemiz Belediye Meclis üyesi, İsmail Çetin beyin babası, YİBO'da çalışan Alpaslan ve İstanbul'da görev yapan Kemal Çağrı  ÇETİN'in dedeleri, Ali ÇETİN dün 24 Eylül 2011 Salı günü vefat etmiş olup, cenazesi bu gün 25 Eylül 2011 Çarşamba günü öğle namazına mütakiben kılınan cenaze namazı sonrası, Derbentobruğu köyü merzarlığında defnedilmiştir.

 
HÜSAMETTİN TEYMÜR
 
Cumara Mahallesinde ikamet eden, eski berberlerden merhum Rüştü TEYMUR'ın oğlu, Hami TEYMUR'un yeğeni, Hüsamettin TEYMUR'un geçtiğimiz Cumartesi günü 22 Ekim 2011 tarihinde yakalandığı amansız hastalık neticesinde 22 yaşında hayata veda etmiş, aynı gün öğle namazına mütakiben kılınan cenaze namazı sonrası ilçemiz hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 
SELİM ALTUNDAĞ
 
Hacıyahya Mahallesinde ikamet eden, aslen Kabaoğuz köylerinden Kızılca köylü olan, Ankara MTA Daire Başkanı olan,  Veli ALTUNDAĞ’ ve Muharem, Erol Ve Yeşide Altundağ'ın babaları Selim ALTUNDAĞ 15 Ekim 2011 Cumartesi günü vefat etmiştir. Merhum bu gün öğle namazına mütakiben ilçemiz büyük camide kılınacak cenaza namazı sonrası defnedilmiştir.

 
HASAN BEYHAN
 
12 Ekim 2011 Çarşamba günü  ceviz toplamak için gittiği bahçesinde  ceviz ağacından düşen,  ilçemiz eski esnaflarından,   Nihat BEYHAN kaldırıldığı Samsun 19 Mayıs Hastanesinde hayatın kaybetmiştir. Merhum ilçemiz büyük camide kılınan cenaze namazı sonrası  hallar mezarlığında defnedi.

 
HASAN ACAR ( Dımbıcı )

25 Eylül 2011 tarihinde ajanslara geçen trafik kazası haberi babam Hasan Acar’a aittir. 24 Eylül 2011 Cumartesi günü ilçemiz Gümüşhacıköy ilçesi Zübeyde Hanım Caddesinde trafik kazası sonrası hayatını kaybeden babama Allah Rahmet eylesin diyor, bu süreç içinde yardımlarını ve yakın ilgilerini esirgemeyen değerli dostlarımıza buradan bir kere daha teşekkürlerimizi aile olarak sunuyoruz.

 
ALİ FUAT DÖGEN

22.08.2011 tarihinde  Çok değer verdiğimiz abimiz olan,  Gümüşhacıköy ilçemiz Hazine Avukatlığında memur olarak görev  yapan, Ali Fuat Dögen geçen hafta acil  olarak kaldırıldığı Çorum Devlet Hastanesinde bu gün sabaha karşı vefat etmiştir.

Merhum abimiz Ali Fuat abi bu gün ikindi namazına mütakiben ilçemiz büyük camiinde kılınacak cenaze namazı sonrası keltepe  mezarlığında defnedilmiştir. 

 

MUSTAFA SAYGILI

22.08.2011 tarihinde  Gümüşhacıköy ilçemiz TEK işletmesinden yeni emekli olan, Mustafa Saygılı böbreklerinden rahatsız olduğu, böbreklerinde taş kırdırmak için gittiği Merzifon Devlet hastanesinde, lavaboya çıktığı anda dengesini kaybederek,  lavaboya çarpması sonucu  hayatını kaybetmiştir.Merhum Mustafa bey adli tıp’a kaldırıldı, adli tıp raporundan sonra Gümüşhacıköy ilçemizde defnedilmiştir.

 
OSMAN ACAR

 08.80.211 tarihinde Gümüşhacıköy ilçemiz Müftü Cami İmamı Sadık ACAR’ın babası Osman ACAR vefat etmiş olup, merhumun cenazesi bu gün öğle namazına mutakiben kılınacak cenaze namazı sonrası ilçemiz Hallar Mezarlığında defnedilmiştir.

 

AHMET BATMAN

08.80.211 tarihinde Gümüşhacıköy ilçemiz köprübaşı mevkiinde bakkallık yapan, Batağın Abdullah’ın kayınpederi Ahmet BATMAN bu gün vefat etmiştir. Merhumun cenazesi ilçemiz büyük camiinde kılınacak cenaze namazı sonrası Hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 

FATMA UYSAL

 05.08.2011 tarihinde Gümüşhacıköy ilçemiz Cumara Mahallesi Uysal Sk. İkamet eden, Merhum Ali UYSAL’ın hanımı, ilçemizde boyacılık yapan Recep ve emekli Astb. Nuri UYSAL’ın anneleri  Fatma UYSAL (80) bu gün vefat etmiş olup, cenazesi ilçemiz büyük camide Cuma namazına mütakiben kılınan cenaze namazı sonrası hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 

SEYHAN ÇAĞIRAN

02.08.2011  tarihinde Gümüşhacıköy ilçemiz eşraflarından,  geçenlerde Rahmetli olan, Bilal Çağıran’ın hanımı, Gümüşhacıköy ilçemizde Harita Mühendisi olarak çalışan Mustafa,Ankara’da görev yapan Prof.Dr. Mehmet ve İstanbul’da ikamet eden Rezzan Çağıran’ın anneleri, İbrahim Ergül’ün kayınvalidesi  Seyhan Çağır’an vefat etmiştir. Merhume bu gün öğle namazına mütakiben kılınacak cenaze namazı sonrası hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 

MÜRVET ÜRÜN

02.08.2011  tarihinde Gümüşhacıköy ilçemiz eski Tekel İşletmesinde çalışan, rahmetli İsmet Ürün’ün  ( Kop İsmet ) hanımı, İstanbul’da ikamet eden yönetmen Ali İhsan Ürün ve tekel işletmesinden emekli Selma Ürün’ün anneleri Mürvet Ürün vefat etmiştir. Merhume bu gün kılınacak cenaze namazı  hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 

HÜSEYİN ÇAKMAK

 
Bir müddettir tedavi gördüğü Samsun Tıp Fakültesinde dün vefat eden ilçemizde görev yapmış emekli öğretmenlerinden Hüseyin Çakmak dün 15 Temmuz 2011 Cuma günü Gümüşhacıköy ilçemizde kılınan cenaze namazı sonrası defnedilmiştir.

 

 
SEDAT OKAY

 

Gümüşhacıköy ilçemizde Okaylar olarak bilinen sülaleden olan, Samsun'da ikamet eden, ilçemiz büyük cami karşısında zirai ilaçlar satan Faruk Okay'ın amcası Sedat OKAY geçtiğimiz Perşembe günü 07 Temmuz 2011 tarihinde vefat etmiş merhum Samsun'da defnedilmiştir.

 

 
YAŞAR BİLGİN

Gümüşhacık ilçemiz eski mütehitlerinden, Köprübaşında büfesi ve kahvehanesi olan, Nihat Bilgin’in babası, Gümüşhacıköy belediyesinde çalışan Hüseyin Bilgin’in dede, Konya’da ikamet eden emekli polis memuru Derviş Avcı’nın kayınpederi  ilçemizde lakabına “ Ola Yaşar “ denilen Yaşar Bilgin bu gün vefat etmiştir.Merhumun cenazesi  bu gün ilçemiz büyük camide  öğle namazına mütakiben kılınacak cenaze namazı sonrası hallar mezarlığında defnedilmiştir. 

 
HÜSEYİN ERDOĞMUŞ

Gümüşhacıköy ilçemiz esnaflarından, Atatürk büstü  yan tarafında dükkanı bulunan, Pusacık köyü eski emekli imamlarından Hüseyin Erdoğmuş  bu gün 25 Haziran 2011 Cumartesi günü kaldırılmış olduğu Samsun Tıp Fakültesinde vefat etmiştir. Merhum ilçemiz büyük camide ikindi namazı sonrası kılınacak cenaze namazından sonra hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 
ALİ ABLAKOĞLU

Gümüşhacıköy ilçemizin kıdemli ve eski esnaflarından, ilçemizin ileri gelen ailelerinden, belediye sitesi içinde Karaca Ticaret sahibi, sitemiz Gümüşhacıköy temsilcisi Mustafa ABLAKOĞLU’nun babası, Ali ABLAKOĞLU, yakalanmış olduğu amansız hastalıktan dolayı, 2 aydır Samsun Tıp Fakültesinde tedavi görmekteydi dün 31/05/2011 Salı günü vefat etmiş olup, aynı gün ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazından sonra ilçemiz hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 

SÜNDÜS DÜNDAR

 
Gümüşhacıköy ilçemiz Tomalaklar sülalesinden, Tedaş'dan emekli Halil Kurtkuş'un baldızı, ilçemizde görev yapan öğretmen Ferhat Kurtkuş'un teyzesi, emekli öğretmen olan Sündük Dündar tedavi gördüğü amansız hastalık sonucu vefat etmiştir. 

Merhume Gümüşhacıköy ilçemiz Köprülü Mehmet Paşa camiinde kılan ikindi namazına mütakiben kılınan cenaze namazı sonrası ilçemiz hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 

 

MEHMET KILIÇ

 
Gümüşhacıköy ilçemiz Artıkabat Mahallesinde ikamet eden, aslen Kabaoğuz köylerinden  Kızılca köyden gelme, Hüseyin ve Mustafa KILIÇ'ın babaları, Gümüşhacıköy ilçemiz Gençlik ve Spor Müdürü Necmi KILIÇ ve Asb. Sıtkı, Zeki KILIÇ'ın dedeleri Mehmet KILIÇ  94 yaşında vefat etmiştir. Merhum bu gün 25 Mayıs 2011 Çarşamba günü ilçemiz büyük camisinde, öğle namazına mütakiben kılınacak cenaze namazı sonrası ilçemiz keltepe mezarlığında defnedilmiştir.

 

MEHMET ÖZKINALI

Gümüşhacıköy ilçemiz eşrafından, " Kınallar " olarak bilinen sülaleden olup, Gümüşhacıköy ilçemiz Hükümet Konağı arkasındakı Opet'nin eski sahibi, Gümüşhacıköy ilçemizde kuyumculuk işi ile uğraşan Yalçın ve Mehmet Özkınalı'nın babaları Mehmet Özkınalı geçtiğimiz Cumartesi 07 Mayıs 2011 Cumartesi günü vefat etmiş olup, 08 Mayıs 2011 Pazar günü ilçemiz Büyük Camide kılınan cenaze namazı sonrası toprağa  verilmiştir.  

 

BAHRİ BALCI

03.05.2011 Salı günü  Gümüşhacıköy ilçemiz Çay Mahallesinde ikamet eden,  eski hızarhanecilerden, İstanbul İtfayesinde görevli Cengiz Balcı’nın babası, Bahri Balcı bu gün Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.Merhum yarın öğle namazına mütakiben ilçemiz büyük camide kılınacak cenaze namazına mütakiben defnedilmiştir.

 
BİLAL ÇAĞIRAN

Gümüşhacıköy eşrafından, ilçemiz büyük caminin eski imamlarından merhum Zobar İmamın oğlu, Ankara Gazi Üniversitesinde öğretim üyesi Prof.Dr.Mehmet Emin Çağıran’ın ve ilçemizde harita mühendisi olarak serbest çalışan Mustafa Çağıran’ın babası, Eski Ekinpazarı girişi Büyük Hamam karşısında yıllarca zahirecilik yapan ve emekli olan, Bilal Çağıran bir süredir  İstanbul’da  Kağıthane ilçesinde  Okul Müdürü olan damadı İbrahim Ergül,ün yanında, tedavi görmekte iken  01 Mayıs 2011 Pazar günü vefat etmiştir. Merhum 02 Mayıs 2011 Pazartesi günü öğle namazına mütakiben Gümüşhacıköy ilçemiz büyük caminde kılınacak cenaze namazı sonra defnedilmiştir.

 

HASAN AKKAYA

Kabaoğuz köylerinden Pusacık köyü eski muhtarlarından Hasan AKKAYA 27 Mart 2011 Pazar günü bir süredir tedavi gördüğü amansız hastalık nedeniyle yaşamını yitirdi.Çevresinde sevilen sayın değer verilen kişilik olarak sofrası devamlı açık insanlara alçak gönüllük ile yaklaşan bir insandı.27 Mart 2011 Pazar günü Pusacık köyü mezarlığında defnedildi.

 
AYŞE KAYA

Gümüşhacıköy eşrafından, Merhum Salih, Hacer DÜNDAR’ın kızlara, Gümüşhacıköy Devlet Hastanesinde görevli (Merhum)  Niyazi KAYA’nın eşi, Gümüşhacıköy Belediyemiz eski Fen Memurlarından (Merhum) Hüseyin DÜNDAR ve Gümüşhacıköy Lisesi  eski Müdürü Ethem DÜNDAR ve Mediha UYSAL ve  (Merhum) Mebrure ÇEREZCİ’nın  ablaları, Ankara Milli Eğitim Bakanlığında Şube Müdürü olan Muhterem KAYA ve Gümüşhacıköy ilçemiz Halk Bankası Veznedarlarından Faruk KAYA’nın  anneleri Ayşe KAYA 10 Mart 2011 Perşembe günü Ankara Hacettepe Hastanesinde vefat etmiştir. Merhume  11 Mart 2011 Cuma günü Gümüşhacıköy ilçemiz Büyük Camiinde kılınacak cenaze namazı sonrası ilçemiz hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 
MUSTAFA MUTLU

Gümüşhacıkoy ilçemiz belediyesinde zabıta memuru olarak görev yapan ve oradan emekli olan , Cumara mahallesinde ikamet eden merhum Irmak Mutlu'nun oğlu Mustafa Mutlu 15 Şubat 2011 perşembe günü tedavi gördüğü Eskişehir'de vefaat etmiştir.Merhumun cenazesi bugün ilçemiz büyük camide öğlen namazına müteakiben kılınan cenaze namazı sonrasında defnedilmiştir. 

 

 

AHMET ÇİNKAYA

 

Aslen Kağnıcı köyünden gelme, ilçemiz büyük cami eski imamlarından emekli Recep ÇİNKAYA'nın kardeşi, Gümüşhacıköy ilçemiz Böcüklü hamamın işletmecisi Veli ÇİNKAYA'nın babası Ahmet ÇİNKAYA 13 Şubat 2011 Cumartesi günü vefat etmiştir.  Merhum bu gün ilçemiz büyük caminde öğle namazına mütakiben kılınacak cenaze namazı sonrası Hallar Mezarlığında defnedilmiştir.

 

HATİCE CÖMERT

Gümüşhacıköy ilçemizde, kaportacı Sami usta olarak bilenen, merhum Sami CÖMERT’in hanımı, Gümüşhacıköy sanayi sitesinde kabortacılık yapan Ahmet CÖMERT’in annesi  Hatice CÖMERT  vefat etmiş olup, cenazesi bu gün 24 Ocak 2011 Pazartesi günü ilçemiz büyük camide ikindi namazına mütakiben kılınan cenaze namazı sonrası hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 
MERYEM KÖKSAL

Gümüşhacıköy ilçemiz Cumara Mahallesinde ikamet eden, Efeler sülalesi olarak bilinen sülaleden, Merhum Mehmet KÖKSAL’ın hanımı, Meryem KÖKSAL bu gün vefat etmiştir. Merhume bu gün 24 Ocak 2011 Pazartesi günü ikinci namazı sonrası hallar mezarlığında defnedilmiştir.

 
ŞÜKRÜYE ERDEM

Gümüşhacıköy ilçemizde Karslılar olarak bilinen sülaleden olan, Hacıyahya Mahallesi Ziraat Bankası bitişiğinde bulunan sokakta ikamet eden, ilçemizde şekerci Nail olarak bilinen Nail ERDEM’in kardeşi, Amasya’da Doktor olan Mehmet Emin ERDEM’in halası, Şükrüye ERDEM vefat etmiştir. Merhume bu gün öğle namazına mütakiben ilçemiz büyük caminde kılınan cenaze namazı sonrası Hallar Mezarlığında defnedilmiştir.

 

AYŞE BİLGİN

 

Gümüşhacıköy ilçemiz Çay Mahallesinde ikamet eden, ilçemizin eski mütahitlerinden lakabına ( Ola Yaşar ) denilen, Yaşar Bilgin'in hanımı, köprübaşında kahvehane çalıştıran Nihat Bilgin'in annesi, Konya'da ikamet eden emekli polis memuru Derviş Avcı'nın kayınvalidesi Ayşe Bilgin bugün hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhume yarın 09.01.2011 pazar günü ilçemiz Köprülü Mehmet Paşa  ( Büyük ) Camide öğle namazına mütakiben kılınacak cenaze namazı sonra hallar mezarlığında defnedilmiştir. 

 

 

DÖNÜŞ KUTLU

Gümüşhacıköy ilçemiz Belediyesinde Zabıta Amiri olarak görev yapan, Ali Murat KUTLU'nun annesi Dönüş KUTLU  bu gün Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Merhume bu gün ilçemiz Köprülü Mehmet Paşa ( Büyük ) Camide öğle namazına mütakiben kılınacak cenaze namazı sonrası ilçemiz Hallar Mezarlığında defnedilmiştir. 

h A B E R E  Y o r u m  Y a z

                                                Bu Haberlere Yapılan Yorumlar  (  1 )                                                          
 

Adam gibi adam gitti...
Aynı köylü,akraba olmak yanında bilhassa ghköy anadolu lisesine kurucu müdür geldiğimde beraber çalışmak nasib oldu.Şunu açık seçik söylüyorum ki,"adam gibi adam ve ekmek gibi bir dost" idi.Allah gani gani rahmet eyleye.Sizler de hakkınızı helal edin dostlar. R.erdemir
rüştü erdemir Tarih: 2.12.2008

Tüm Yorumlar

 

GHK ORTAOULU ESKİ MÜDÜRÜ İSMET KÖPRÜLÜ

 Muhterem KAYA

. . .
ÖLÜMÜ ÖLDÜRMEK (ŞEB-İ ARÛS)

 Prof.Dr.Safi ARPAGUŞ

. . .
İÇİMİZDEKİ KÖPRÜLERİMİZ

 Muzaffer TAŞDEMİR 

. . .
İLÇEMİZDE ESKİ BAĞ KÜLTÜRÜ

 Berç SÖZÜDOĞRU

. . .
KENDİSİ OLABİLME KEDİSİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK

 Nafiz  ULUKUŞ

. . .

Rıza Abinin Arkasından

 Rıza ŞENTÜRK (Çığır)

. . .
BATICILAR VE DİNDE REFORMCULAR

 Siyami  AKYEL

. . .

BAĞ-KURLULARA MÜJDE!

 Oğuzhan DÖĞEN

. .
KUTLU DOĞUM HAFTASI

 Şükrü  EROL

. .
HAYATIN CİLVESİ, KADER

 SELEME ACAR

. .
PKK GİDİYOR DİYE ÜZÜLMEYİN

 Ahmet Mehmet SALİHLİ

. .
MESEL ANLATICILAR

 Av.Mahmut Tokgözoğlu 

. .
12 EYLÜL ÖNCESİ VE SONRASI

 Mustafa  TURGUT

. .
OSMANLI DÖNEMİ KAYITLARINDA İLÇEMİZ

 Ali ACAR

. .

 
Genel Haber
Bölgeden Haber
Güncel Haber
Hayatın İçinden
İçimizden Biri
Sanatkarlarımız
Esnaflarımız
Spor
Siyaset

İz Bırakanlar
Röportaj
Sizden Gelenler
Gurbettekiler
Haberiniz Var mı?
Özlü Sözler
Resimlerde Anılar
Eski Meslekler
Kurum Kuruluşlar

Kültür ve Etkinlikler
İlçemiz
İlimiz
Köylerimiz
Mahalle Muhtarlarımız
Anket Sonuçlarımız
Duyuru
Vefat
  Anasayfa

Ziyaretçi Defteri
Foto Galeri
Sohbet
Arşiv

         Sitemizdeki tüm haber ve araştırmalar site editörlerine aittir. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz.

                               gumushacikoylu.net@gmail.com

Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler

Siteye Hangi İl ve Ülkeden Giriliyor İzlemek İçin
Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacıköylü, Gümüşhacıköyden Resimler, Gümüşhacıköy Haber, Sohbet ve Anılarda Gümüşhacıköy, Ali Acar, Hokumet, Hukumet, Hükümet, Radyo, Gazetesi, Tv, Gümüşhacıköy Resimleri, Gümüşhacıköyden Fotoğraflar,Gümüş, Gümüşhacıköy, Köyü, Gumus, Merzifon, Suluova, Kabaoguz, Kabaoğuz, Gümüşhacıköy Turna Bağlar, Kabaoğuz Şenlikleri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, gümüşhacıköy bedesteni, gümüşhacıköy saathanesi, leblebi, gümüşhacıköy hamamı,Gümüşhacıköy Keşkek, Cumara Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ulubel Mevkii, ulubel, keltepe mevkii, hacıyahya mahallesi, saray mahallesi, artıkabat çay mahallesi, kilise, beylik çayırı, taşköprü, amasyakent.com, kabaoguz.net, amasya platformu amasyaplatformu