SİTEYE ÜYE OL 
Genel Bölgeden Güncel Röportaj İçimizden Biri Sanatkarlarımız Esnaflarımız Spor Vefat İz Bırakanlar İlçemiz İlimiz
EDİTÖRÜNÜZ SİZLERE TEŞÜKKÜR EDİYOR
EDİTÖRÜNÜZ SİZLERE TEŞÜKKÜR EDİYOR
Sitenin yöneticisi olarak bir çok mail alıyorum ve bu konuda bir açıklama ve sizlerle hasbihal yapmak istetim. İyiki varsınız sizlere teşekkür ediyorum...

Tarih: 21.03.2008      Okunma: 2405     Haberi Yorumla    Haberi Yazdır        Haber : Ali Acar  
 


 

 

SİTEMİZ SOSYAL MEDYA ADRESLERİ

Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacköy, Gümüş,  Akpınar Köyü, Alören Köyü, Bacakoğlu köyü, Bademli köyü, Çal köyü, çavuş köyü, çetmi köyü, çiftçioğlu köyü, citlibağlıca köyü, derbentobruğu köyü, doluca köyü, dumanlı köyü, eslemez köyü, güplüce köyü, güllüce köyü, güvenözü köyü, imirler köyü, kağnıcı köyü, karaali köyü, karacaören köyü, karakaya köyü, keçi köyü, kırca köyü, kılıçaslan köyü, kızık köyü, kızılca köyü, kizizoğlu köyü, koltuk köyü, konuktepe köyü, korkut köyü, köseler köyü, kutluca köyü, kuzalan köyü, ovabaşı köyü, pusacık köyü, sallar köyü, saraycık köyü, sarayözü
Sayğı değer çok kıymetli hemşerilerimiz.

 

Sitemiz kurulalı henüz bir yılı doldurmamıştır. Yeni,  taze kimliği ile Gümüşhacıköy adına faaliyet gösteren  30’un üzerinde sitenin içinde belli bir seviye ve sayğınlık yakalayan  www.gumushacikoylu.net sitemiz yayın ilkesi gereği tarafsız bir şekilde varlığını sürdürmekte olup, hiçbir kişiye kuruluşa ve siyasi yelpazeye endeksli değildir.

 

Sitemiz tam bir kültür ve geçmişine özüne sahip olan, bu topraklarda yaşamış kişileri konu alıp, bu topraklarda yaşayan ve yaşayacak olan yada bu topraklarda doğup başka yerlerde ikamet eden hemşerilerimize bir ışık bir rehber ve öncü olma gayreti içinde  geçmişten geleceğe bir köprü kurma manasında  yapısını ve yayınını sürdürmektedir.

 

Site yöneticiniz olarak Gümüşhacıköy ilçesinde doğmuş 26 yaşında bu memleketken ayrılmış ve 18 yıldır İstanbul’da ikamet etmekteyim.

 

Bulunduğumuz iş, ev ve sosyal çevremde bizim ile hukuku işi ve sohbeti olan her insan ismimizi öğrenmeden memleketimizi öğrenmiş ve kimliğimiz memleketimiz ile  özdeşleşerek bunu her alanda seslendirmişizdir.

 

Şahsım adına bu site ile birlikte 4 adet sitenin editörlüğünü yürütürken, aynı zamanda İstanbul’da ilk olarak 2004 yılında başlatmış olduğum aylık kahvaltı proğramı ile Amasya’lı ve Gümüşhacıköy’lü hemşerilerimizi Çamlıca tepesinde kahvaltı gündemi ile 5 yıldır toplamaktayız.  1000 kişiye yaklaşan katılımcı ile  işadamı, akademisyen, bürokrat, siyaset ve bilim adamı olan bir çok hemşerimiz bu kahvaltı toplantımıza katılmıştır.

 

Yine bu bağlamda İstanbul’da ilk olarak Amasya ve Gümüşhacıköy isminin anıldığı ilk derneğin kurucularından olup, bu gün sayısı 85 tane olan İstanbul’daki Amasya’lılar adına faaliyet gösteren derneklerin ilk kurucusu olmuşuzdur.

 

Siz değerli hemşerilerimizi en kalbi duygularımla selamlıyor.

Selam ve Sayğılar sunuyorum..

 

 

h A B E R E  Y o r u m  Y a z

                                                Bu Haberlere Yapılan Yorumlar  (  2 )                                                          
 

teşekkür
YA ALİ BABA İYİKİ VARSIN, SENİN OLDUĞUN YERDE AŞDA, İŞTE, MUHABBETTE, ŞAMTA DA VARDIR. BİZİ UZAKTA DA OLSAK BİRÇOK KONUDAN HABERDAR ETTİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ SAĞLIKLI GÜNLER TEMENNİ EDERİM.AMAN KENDİNE İYİ BAK DAHA ÇOK İŞ VAR.
mahmut taymaz Tarih: 10.4.2011                                                          
 

SELAM SİTENİZİ TESADÜFEN İLK DEFA BU AKŞAM ZİYARET ETTİM .BİRAZ BURUK BİRAZ DUYGULU BİRAZ TEBESSÜMLE DOLAŞTIM SİZİ KUTLUYORUM YOLUNUZ AÇIK OLSUN
DUMAN RAHİME Tarih: 25.10.2008

Tüm Yorumlar

 

GHK ORTAOULU ESKİ MÜDÜRÜ İSMET KÖPRÜLÜ

 Muhterem KAYA

. . .
ÖLÜMÜ ÖLDÜRMEK (ŞEB-İ ARÛS)

 Prof.Dr.Safi ARPAGUŞ

. . .
İÇİMİZDEKİ KÖPRÜLERİMİZ

 Muzaffer TAŞDEMİR 

. . .
İLÇEMİZDE ESKİ BAĞ KÜLTÜRÜ

 Berç SÖZÜDOĞRU

. . .
KENDİSİ OLABİLME KEDİSİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK

 Nafiz  ULUKUŞ

. . .

Rıza Abinin Arkasından

 Rıza ŞENTÜRK (Çığır)

. . .
BATICILAR VE DİNDE REFORMCULAR

 Siyami  AKYEL

. . .

BAĞ-KURLULARA MÜJDE!

 Oğuzhan DÖĞEN

. .
KUTLU DOĞUM HAFTASI

 Şükrü  EROL

. .
HAYATIN CİLVESİ, KADER

 SELEME ACAR

. .
PKK GİDİYOR DİYE ÜZÜLMEYİN

 Ahmet Mehmet SALİHLİ

. .
MESEL ANLATICILAR

 Av.Mahmut Tokgözoğlu 

. .
12 EYLÜL ÖNCESİ VE SONRASI

 Mustafa  TURGUT

. .
İLÇEMİZ TARİHİ MİNİ ÇARŞILARINDAN

 Ali ACAR

. .

 
Genel Haber
Bölgeden Haber
Güncel Haber
Hayatın İçinden
İçimizden Biri
Sanatkarlarımız
Esnaflarımız
Spor
Siyaset

İz Bırakanlar
Röportaj
Sizden Gelenler
Gurbettekiler
Haberiniz Var mı?
Özlü Sözler
Resimlerde Anılar
Eski Meslekler
Kurum Kuruluşlar

Kültür ve Etkinlikler
İlçemiz
İlimiz
Köylerimiz
Mahalle Muhtarlarımız
Anket Sonuçlarımız
Duyuru
Vefat
  Anasayfa

Ziyaretçi Defteri
Foto Galeri
Sohbet
Arşiv

         Sitemizdeki tüm haber ve araştırmalar site editörlerine aittir. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz.

                               gumushacikoylu.net@gmail.com

Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler

Siteye Hangi İl ve Ülkeden Giriliyor İzlemek İçin
Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacıköylü, Gümüşhacıköyden Resimler, Gümüşhacıköy Haber, Sohbet ve Anılarda Gümüşhacıköy, Ali Acar, Hokumet, Hukumet, Hükümet, Radyo, Gazetesi, Tv, Gümüşhacıköy Resimleri, Gümüşhacıköyden Fotoğraflar,Gümüş, Gümüşhacıköy, Köyü, Gumus, Merzifon, Suluova, Kabaoguz, Kabaoğuz, Gümüşhacıköy Turna Bağlar, Kabaoğuz Şenlikleri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, gümüşhacıköy bedesteni, gümüşhacıköy saathanesi, leblebi, gümüşhacıköy hamamı,Gümüşhacıköy Keşkek, Cumara Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ulubel Mevkii, ulubel, keltepe mevkii, hacıyahya mahallesi, saray mahallesi, artıkabat çay mahallesi, kilise, beylik çayırı, taşköprü, amasyakent.com, kabaoguz.net, amasya platformu amasyaplatformu