SİTEYE ÜYE OL 
Genel Bölgeden Güncel Röportaj İçimizden Biri Sanatkarlarımız Esnaflarımız Spor Vefat İz Bırakanlar İlçemiz İlimiz
KABAOĞUZ DERNEĞİ 7. KONGRESİNİ YAPTI
KABAOĞUZ DERNEĞİ 7. KONGRESİNİ YAPTI
14 Yıldır faaliyet gösteren Kabaoğuz Derneği 7. Kongresini yaptı ve yeni bir basın toplatısı ile kendini tanıttı

Tarih: 15.12.2007      Okunma: 3412     Haberi Yorumla    Haberi Yazdır        Haber : Ali ACAR 
 


 

 

SİTEMİZ SOSYAL MEDYA ADRESLERİ

Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacköy, Gümüş,  Akpınar Köyü, Alören Köyü, Bacakoğlu köyü, Bademli köyü, Çal köyü, çavuş köyü, çetmi köyü, çiftçioğlu köyü, citlibağlıca köyü, derbentobruğu köyü, doluca köyü, dumanlı köyü, eslemez köyü, güplüce köyü, güllüce köyü, güvenözü köyü, imirler köyü, kağnıcı köyü, karaali köyü, karacaören köyü, karakaya köyü, keçi köyü, kırca köyü, kılıçaslan köyü, kızık köyü, kızılca köyü, kizizoğlu köyü, koltuk köyü, konuktepe köyü, korkut köyü, köseler köyü, kutluca köyü, kuzalan köyü, ovabaşı köyü, pusacık köyü, sallar köyü, saraycık köyü, sarayözü


Sayın Basın Mensupları, Değerli Arkadaşlar.

Bu gün Kabaoğuz Derneğimizin yeni yönetimi tanıtmak, geleceğe yönelik vizyonumuzla ilgili bilgi vermek üzere burada toplandık.

Kabaoğuz derneğimiz bildiğiniz üzere 1993 yılında kurulmuş, Gümüşhacıköy Genel Merkez yönetimi ve denetimi ile,Merzifon ve Suluova şubesiyle faaliyet göstererek her geçen gün gücüne güç katmış ve bugünümüzde de bu güç ve heyecanla ara vermeksizin yorulmadan, bıkmadan,yılmadan faaliyetlerine devam etmektedir.

Değerli Basın mensupları,

Biraz önce bahsettiğim güç ve deneyimin kazanılmasında en büyük pay başta Kabaoğuzluların bizzat kendisine aittir. Derneğimizin bugüne gelmesinde emeği geçen tüm başkan ve yönetimlere, bölgemizin kalkınmasında gayretleri olan tüm siyasilere,dışardan yardımcı olan herkese huzurlarınızda yönetim olarak bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz. Onların azim ve gayreti bizi bugünümüze getirmiştir.
Bunların yanı sıra Derneğimize ve İnsanımıza çok faydası olduğunu düşündüğümüz Ülkenin geneliyle entegre olmamızı sağlayan internet sitelerimize, ilçemiz dışında yaşayan maddi ve manevi desteğini esirgemeyen tüm kardeşlerimizede teşekkür ediyoruz.

Değerli Arkadaşlar,

Kabaoğuz bölgemiz; iklimi, insanlarının sıcaklığı,sahip olduğu tarihi kimliği ile bu güzel vatanımız içinde nadide güzelliklere sahip olan bir bölgemizdir.Bütün bu ayrıcalıkları doğru ve akıllı bir şekilde kullanmalı ve geliştirmelidir.çünkü geleceğin ihtiyaçları ve talepleri farklılaşıp çeşitlilik arz etmektedir. Bu değişim ve taleplere ayak uydurmak,Ülkesinde ve bölgesinde parlak bir geleceğe kavuşmak için bizlerin daha çok yapacak işi olduğu kanaatindeyiz.
Bütün bu inceliklere ayak uyduracak bu düşüncelerimizi paylaşacak ve birliktelik ruhuyla çalışacak çok değerli arkadaşlarımızın varlığı bizleri umutlandırmaktadır.

Saygıdeğer Basın mensupları, Değerli Katılımcılar.

Derneğimizin asıl amacı Bölgesini tanıtmak ve Kalkındırmak, İnsanının eğitimine katkıda bulunarak Vatanına bağlı ve faydalı kişiler olarak yetiştirmek, Ülkenin ve yerel gündemin takipçisi olarak sivil toplum kuruluşu görevini yürütmektir.

Bu meyanda hedef olarak;

Başta ; EĞİTİM, YOKSULUMUZA YARDIM,BÖLGENİN TANITIMI,MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE KATKI SAĞLAYACAK PROGRAMLAR yapmayı düşünüyoruz.:

İnsanımızın bölgemizde ve ülke genelinde okuyan çocuklarına yönelik çalışmalar başlatacağız, yoksulumuzu fakir fukaramızı gözeteceğiz, bölgemizi tüm Türkiyeye ve dünyaya tanıtacağız,Milli ve Manevi değerlerimizi yüceltecek programlar düzenleyeceğiz.Tabii bütün bunları yaparken başta yönetimimiz ve üyelerimiz olmak üzere bölge insanıyla yapacağız.

Biz bölge insanı olarak bir olacaz, beraber olacazki diri olabilelim.Bir ve baraber olma yolunda emin adımlarla durmadan yürüyeceğiz. Bu çerçevede büyük katkısı olacağını düşündüğüm yeni yönetimimizi tanıtmak istiyorum.


YÖNETİM :

Genel Başkan : Sadık DAVULCU Belediye Meclis Üyesi
Başkan Yardımcısı : İsmail ÇETİN Dernek Eski Başkanı
Genel Muhasip : Cahit ÇELİK İl Genel Meclis Üyesi
Genel Sekreter : Abdullah İMİRDOĞAN Saadet Partisi İlçe Başkanı
Üye : Sadık ÇOLAK Demokrat Parti İlçe Başkanı
Merzifon Şb. Bşk. : Hüseyin ALICI Yeni Çeltek eski send.bşk
Suluova Şb.Bşk. : Ömer DURSUN Besici


Değerli Arkadaşlar, Sevgili Kabaoğuzlular.

Bizler bu vesileyle Kabaoğuz ve Kabaoğuzlular için aydınlık, müreffeh ve parlak bir geleceğe olan inancımızla hepinize saygılar sunuyoruz.


Kabaoğuz Derneği Yönetim Kurulu Adına
Genel Başkan Sadık DAVULCU

h A B E R E  Y o r u m  Y a z

                                                Bu Haberlere Yapılan Yorumlar  (  4 )                                                          
 

seçim yapılmadı
çünki seçime ismail çetinin karsına aday çıkmadı oysa ismail beyin hazırladığı bir liste vardı o hala elimde mevcut ama büyük baskan sayın çetin seçime gitmedi oylama yapılsaydı su an yönetimde olan kimse yönetimde olmayacaktı ismail beyin fedakarlığı sonucu yönetim bu seklini almıstır baskanlıktanda kendisi feragat etti rüstü beyin dediği gibi bu yönetim sadece derneği yerel seçime 3 ay kalaya kadar götürür çünki bunların (ismail çetin)hariç hepsi siyasetçi
delifisek yanlızkurt Tarih: 21.2.2008                                                          
 
yakıştı amma...
seçilen abilerimizin hepsi çok değerli,hayrlı olsun amma velakin "hepsi çavuş,hiç er yok"denecek kadar lider ypılı.hani keşke tamam/peki efendim diyecek üyelerde olsaydı,diyesim geliyor emme alınırlar diye diyemiyorum!başarılı hizmet etmeleri ümidiyle....
rüştü erdemir Tarih: 16.2.2008                                                          
 

dernek yönetimine başarılar dilerim.allah yardımcıları olsun
mehmet  çelik Tarih: 4.1.2008                                                          
 
ALLAH UTANDIRMASIN
ALLAH (cc) YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN
ARİF DAVULCU Tarih: 1.1.2008

Tüm Yorumlar

 

GHK ORTAOULU ESKİ MÜDÜRÜ İSMET KÖPRÜLÜ

 Muhterem KAYA

. . .
ÖLÜMÜ ÖLDÜRMEK (ŞEB-İ ARÛS)

 Prof.Dr.Safi ARPAGUŞ

. . .
SABIR SELAMET VE ZAFER

 Muzaffer TAŞDEMİR 

. . .
İLÇEMİZDE ESKİ BAĞ KÜLTÜRÜ

 Berç SÖZÜDOĞRU

. . .
KENDİSİ OLABİLME KEDİSİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK

 Nafiz  ULUKUŞ

. . .

Rıza Abinin Arkasından

 Rıza ŞENTÜRK (Çığır)

. . .
BATICILAR VE DİNDE REFORMCULAR

 Siyami  AKYEL

. . .

BAĞ-KURLULARA MÜJDE!

 Oğuzhan DÖĞEN

. .
KUTLU DOĞUM HAFTASI

 Şükrü  EROL

. .
HAYATIN CİLVESİ, KADER

 SELEME ACAR

. .
PKK GİDİYOR DİYE ÜZÜLMEYİN

 Ahmet Mehmet SALİHLİ

. .
MESEL ANLATICILAR

 Av.Mahmut Tokgözoğlu 

. .
12 EYLÜL ÖNCESİ VE SONRASI

 Mustafa  TURGUT

. .
İLÇEMİZ TARİHİ MİNİ ÇARŞILARINDAN

 Ali ACAR

. .

 
Genel Haber
Bölgeden Haber
Güncel Haber
Hayatın İçinden
İçimizden Biri
Sanatkarlarımız
Esnaflarımız
Spor
Siyaset

İz Bırakanlar
Röportaj
Sizden Gelenler
Gurbettekiler
Haberiniz Var mı?
Özlü Sözler
Resimlerde Anılar
Eski Meslekler
Kurum Kuruluşlar

Kültür ve Etkinlikler
İlçemiz
İlimiz
Köylerimiz
Mahalle Muhtarlarımız
Anket Sonuçlarımız
Duyuru
Vefat
  Anasayfa

Ziyaretçi Defteri
Foto Galeri
Sohbet
Arşiv

         Sitemizdeki tüm haber ve araştırmalar site editörlerine aittir. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz.

                               gumushacikoylu.net@gmail.com

Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler

Siteye Hangi İl ve Ülkeden Giriliyor İzlemek İçin
Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacıköylü, Gümüşhacıköyden Resimler, Gümüşhacıköy Haber, Sohbet ve Anılarda Gümüşhacıköy, Ali Acar, Hokumet, Hukumet, Hükümet, Radyo, Gazetesi, Tv, Gümüşhacıköy Resimleri, Gümüşhacıköyden Fotoğraflar,Gümüş, Gümüşhacıköy, Köyü, Gumus, Merzifon, Suluova, Kabaoguz, Kabaoğuz, Gümüşhacıköy Turna Bağlar, Kabaoğuz Şenlikleri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, gümüşhacıköy bedesteni, gümüşhacıköy saathanesi, leblebi, gümüşhacıköy hamamı,Gümüşhacıköy Keşkek, Cumara Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ulubel Mevkii, ulubel, keltepe mevkii, hacıyahya mahallesi, saray mahallesi, artıkabat çay mahallesi, kilise, beylik çayırı, taşköprü, amasyakent.com, kabaoguz.net, amasya platformu amasyaplatformu