SİTEYE ÜYE OL 
Genel Bölgeden Güncel Röportaj İçimizden Biri Sanatkarlarımız Esnaflarımız Spor Vefat İz Bırakanlar İlçemiz İlimiz
DURSUN ÇAKIR
DURSUN ÇAKIR
Sitemiz bilinen simalarından Dursun Çakır bey ilçemizde bld başkan aday adayıdır...

Tarih: 15.09.2013      Okunma: 4126     Haberi Yorumla    Haberi Yazdır        Haber : Ali ACAR 
 


 

 

SİTEMİZ SOSYAL MEDYA ADRESLERİ

DURSUN ÇAKIR KİMDİR  :

1962 Gümüşhacıköy doğumluyum. Evliyim ve 2 çocuğum var. Kızım İstanbul üniversitesi Maliye Bölümünü bitirdi, oğlum ise Uludağ üniversitesi  4.sınıf Maliye Bölümü öğrencisidir İlk, orta ve liseyi ilçemizde okudum. Yüksek öğrenimi  Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İktisat bölümünde okudum ve son sınıfta tek dersim var iken bırakmak zorunda kaldım. İlçemizde 1987-1993 yıllarında kendi Muhasebe büromu açarak çalışmaya başladım. 1994 yılında Çocuklarımın eğitimi için İstanbul a taşındım ve 20 senedir de İstanbul da Muhasebecilik yapıyorum.

Neden Dursun Çakır ?

Gümüşhacıköyümüzün makus talihine dur demek için. Oturan değil aktif belediyeciliği oluşturmak için. İlçemize yapılacak olan devlet yatırımlarının binadan ziyade istihdama ve üretime dayalı olarak yapılmasına siyasilerimiz nezdinde ön ayak olabilmek için. İlçemizde bulunan Meslek Yüksek Okuluna daha fazla öğrenci çekebilmek için, Emekli olmuş ve İlçemiz dışında yaşayan hemşerilerimizi ilçemize tekrar kazandırmak için. Virane ve boş olan eski evlerimizi daha güzel bir görünüme ve ihtiyaç karşılayacak duruma getirmek için, Tarımdaki üretimlerinizi kendimizin pazarlama imkanlarını yaratmak, daha fazla gelir sahibi olmak ve yakınlarımıza daha iyi imkanlar sunmayı sağlamak için. İlçemizden geçen İstanbul yolunu rantabıl kılmak için, Ve ve en önemlisi birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek ve daim kılmak için. Cumhuriyet ve değerlerine tekrar sahip olmak için.

Evet Sevgili Hemşerilerim.

İçinizde yetişmiş ama has bel kader ayrı kalmış biriyim.20 yıldır hiçbir zaman izinlerimi başka yerlerde geçirmedim, Hep sizlerin içinde olmaya çaba sarf ettim, sizlerle olmaya özen gösterdim. Çakır ailesi olarak hep beraber olduk ve bundan da mutluluk duyduk.

İnanıyorum ki hep beraber olduğumuzda Gümüşhacıköyümüze büyük katkılar sağlamayı başarabileceğiz.

Ülkemizin siyasi ve maliye politikaları malumunuzdur. Devlet artık yatırımlardan uzak kalmış ve özelleştirmelere hız vermiştir. Belediyeler gelişmek ve vatandaşlarına daha iyi hizmet sunmak için farklı alternatifler bulmak zorundadır. Buda Belediyeler öncülüğünde sermayeleri birleştirerek iyi ve etkili bir finans yönetimi oluşturarak sağlamak zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Bu yapılanmaları ehil ve tecrübeli insanlarımızın katkıları ile sağlamamak mümkün değildir. İnanın Gümüşhacıköyümüzün dışında yaşayan o kadar yetişmiş insan gücümüz ve insanımız var ki. İşte bunlardan faydalanmamak en büyük eksikliğimiz arasındadır. İşte dışarıda olduğum 20 senenin İçinde bunu bire bir gözlemledim. Geri kalmışlık ve çaresizlik bizim ilçemizin kaderi olmamalıdır. Sadece bir örnek sunmak istiyorum siz değerli hemşerilerimize 30 sene önceki bir Osmancık nerde ve ilçemiz nerde.

İşte bu kararlılığı ve azim’i sizlerle paylaşmak ve katkı sunmak istiyorum.

Hepinize saygılarımı sunuyor Sağlıklı, Mutlu, yarınlar diliyorum.

h A B E R E  Y o r u m  Y a z

                                                Bu Haberlere Yapılan Yorumlar  (  2 )                                                          
 

Naci BAYBURT
Hacıköy şenleniyor,ruhunda damarında, hacıköy yazan İyi bir dost,arkadaş,sadakati,cana yakınlığı,gittiği heryerde kabül gören,dinleyen,dinleten,renkli bir kişilik DURSUN ÇAKIR.çıktığı yol çetin bir yol,Hacıköyde partimi kazanacak,bireyin kişiliğimi, bekleyip görelim yolun açık ALLAH yardımcın olsun başarılar diliyorum.Kim kazanırsa kazansın,kazanan GÜMÜŞHACIKÖY olsun.
  Tarih: 21.9.2013                                                          
 
FERHAT DOKGÖZ
İŞTE MUHTEŞEM INSAN ADAM GIBI ADAM.ISMINI BELEDIYE BŞK.ADAY ADAYIDIR DEYINCE BILE ÇOK HEYACANLANDIM.ALLAH MEMLEKETLIMIN YUZUNE BAKTIDA BÖYLE DURUST.ZEKI CALIŞKAN AZ RASTLANIR OLDU ARTIK.GÜMÜŞHACIKOYLU SENI BILIR INŞALLAH BAŞA GECER HALKINA HIZMET EDERSIN.ISTANBULDA OLSAKTA GONLUMUZ SENINLE BAŞARILAR.. 05069520513
  Tarih: 16.9.2013

Tüm Yorumlar

 

GHK ORTAOULU ESKİ MÜDÜRÜ İSMET KÖPRÜLÜ

 Muhterem KAYA

. . .
ÖLÜMÜ ÖLDÜRMEK (ŞEB-İ ARÛS)

 Prof.Dr.Safi ARPAGUŞ

. . .
İÇİMİZDEKİ KÖPRÜLERİMİZ

 Muzaffer TAŞDEMİR 

. . .
İLÇEMİZDE ESKİ BAĞ KÜLTÜRÜ

 Berç SÖZÜDOĞRU

. . .
KENDİSİ OLABİLME KEDİSİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK

 Nafiz  ULUKUŞ

. . .

Rıza Abinin Arkasından

 Rıza ŞENTÜRK (Çığır)

. . .
BATICILAR VE DİNDE REFORMCULAR

 Siyami  AKYEL

. . .

BAĞ-KURLULARA MÜJDE!

 Oğuzhan DÖĞEN

. .
KUTLU DOĞUM HAFTASI

 Şükrü  EROL

. .
HAYATIN CİLVESİ, KADER

 SELEME ACAR

. .
PKK GİDİYOR DİYE ÜZÜLMEYİN

 Ahmet Mehmet SALİHLİ

. .
MESEL ANLATICILAR

 Av.Mahmut Tokgözoğlu 

. .
12 EYLÜL ÖNCESİ VE SONRASI

 Mustafa  TURGUT

. .
OSMANLI DÖNEMİ KAYITLARINDA İLÇEMİZ

 Ali ACAR

. .

 
Genel Haber
Bölgeden Haber
Güncel Haber
Hayatın İçinden
İçimizden Biri
Sanatkarlarımız
Esnaflarımız
Spor
Siyaset

İz Bırakanlar
Röportaj
Sizden Gelenler
Gurbettekiler
Haberiniz Var mı?
Özlü Sözler
Resimlerde Anılar
Eski Meslekler
Kurum Kuruluşlar

Kültür ve Etkinlikler
İlçemiz
İlimiz
Köylerimiz
Mahalle Muhtarlarımız
Anket Sonuçlarımız
Duyuru
Vefat
  Anasayfa

Ziyaretçi Defteri
Foto Galeri
Sohbet
Arşiv

         Sitemizdeki tüm haber ve araştırmalar site editörlerine aittir. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz.

                               gumushacikoylu.net@gmail.com

Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler

Siteye Hangi İl ve Ülkeden Giriliyor İzlemek İçin
Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacıköylü, Gümüşhacıköyden Resimler, Gümüşhacıköy Haber, Sohbet ve Anılarda Gümüşhacıköy, Ali Acar, Hokumet, Hukumet, Hükümet, Radyo, Gazetesi, Tv, Gümüşhacıköy Resimleri, Gümüşhacıköyden Fotoğraflar,Gümüş, Gümüşhacıköy, Köyü, Gumus, Merzifon, Suluova, Kabaoguz, Kabaoğuz, Gümüşhacıköy Turna Bağlar, Kabaoğuz Şenlikleri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, gümüşhacıköy bedesteni, gümüşhacıköy saathanesi, leblebi, gümüşhacıköy hamamı,Gümüşhacıköy Keşkek, Cumara Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ulubel Mevkii, ulubel, keltepe mevkii, hacıyahya mahallesi, saray mahallesi, artıkabat çay mahallesi, kilise, beylik çayırı, taşköprü, amasyakent.com, kabaoguz.net, amasya platformu amasyaplatformu