SİTEYE ÜYE OL 
Genel Bölgeden Güncel Röportaj İçimizden Biri Sanatkarlarımız Esnaflarımız Spor Vefat İz Bırakanlar İlçemiz İlimiz
GÜMÜŞHACIKÖY İNOVASYON LİDERLİK VE KARİYER MERKEZİ
GÜMÜŞHACIKÖY İNOVASYON LİDERLİK VE KARİYER MERKEZİ
Gümüşhacıköy İnovasyon Lİderlik ve Kariyer Merkezi faaliyetlerine başlamıştır.

Tarih: 22.02.2013      Okunma: 3557     Haberi Yorumla    Haberi Yazdır        Haber : ALİ ACAR 
 


 

 

SİTEMİZ SOSYAL MEDYA ADRESLERİ

 

2012 yılı içinde Gümüşhacıköy ilçemiz Halk Kütüphanesi binasının bir bölümünde, ilçe Kaymakamlığımız,  Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Gençlik ve Spor Müdürlüğümüz, Kütüphane Müdürlüğümüz ve ilçemizde kurulan Geleneksel Türk Okçuluğu Derneği, Proje geliştirme Derneğinin katkıları ve ortak girişimleriyle imza altına aldıkları protokol gereği, Gümüşhacıköy İnovasyon Lİderlik ve Kariyer Merkezi faaliyetine başlamıştır.

 

Kaymakamlık Makamınca Koordinatör olarak  araştırmacı Tuncer ÖZTÜRK görevlendirilmiştir. İnovasyon Lİderlik ve Kariyer Merkezi kamuya ait olma özelliği ile Türkiye’de bir ilk olmak özelliğini taşımaktadır. Bu merkeze bağlı olarak ilçemizde açılan müzik okulunda 130 dan fazla genç çeşitli branşlarda müzik eğitimi almaktadır. Yine bu proje kapsamında Halk oyunları ve Yüzme kursları devam ederken,  resim, satranç, hızlı okuma ve anlama, geleneksel okçuluk kurslarının faaliyetlerinin başlaması için çalışmalar devam etmektedir.

 

İnovasyon Lİderlik ve Kariyer Merkezi  projeleri içinde, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik kriter belirleme çalışmaları için profesyonel danışma hizmet alma yöntemiyle, çalışmaların yürütüldüğü son aşamaya gelmiş olup yakın bir zamanda merkezden duyrusu yapılması düşünülmektedir.Yeni fikirlerin üretime dönüştürülmesi çalışmaları kapsamında proje çalışmalarına ağırlık verilecek olup, bu kapsamda OKA (Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı) ve AB (Avrupa Birliği) hibe programları da bu merkez tarafından koordine edilecektir.

 

Gümüşhacıköy’lü gençlerimizin Milli ve Manevi değerlere bağlı, teknolojik gelişmelere ayak uydurabilen, çağdaş , liderlik özelliklerine sahip geleceğini planlayabilen insanlar olarak yetişmelerini sağlamak için, her türlü eğitim, konferans, seminer, Tiyatro, konser vb. etkinliklerde merkezde organize edilmektedir.

 

Bu bağlamda 24 Ocak 2013 tarihinde Hitit Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. İrfan ÇAĞLAR LİDERLİK VE ÖZELLİKLERİ - TARİHİMİZDEN LİDERLİK ÖRNEKLERİ konulu bir konferans vermiştir. 26 Ocak 2013 tarihinde de Prof. Dr. Ruhi AYANGİL Yönetiminde "İFADE" Dini Musiki Meşk Topluluğu Ölümünün 300. Yılında Bestekar BUHURİZADE MUSTAFA ITRİ ÇELEBİ konseri vermiş olup Gümüşhacıköy halkı tarafından yoğun ilgi görmüştür.

 

Tuncer ÖZTÜRK beyin ifadesine göre; Gümüşhacıköy İnovasyon Liderlik ve Kariyer Merkezi çalışmalarına aralıksız devam ederek halkımıza hizmet üretecektir. Dedi

h A B E R E  Y o r u m  Y a z

                                                Bu Haberlere Yapılan Yorumlar  (  0 )

Tüm Yorumlar

 

GHK ORTAOULU ESKİ MÜDÜRÜ İSMET KÖPRÜLÜ

 Muhterem KAYA

. . .
ÖLÜMÜ ÖLDÜRMEK (ŞEB-İ ARÛS)

 Prof.Dr.Safi ARPAGUŞ

. . .
İÇİMİZDEKİ KÖPRÜLERİMİZ

 Muzaffer TAŞDEMİR 

. . .
İLÇEMİZDE ESKİ BAĞ KÜLTÜRÜ

 Berç SÖZÜDOĞRU

. . .
KENDİSİ OLABİLME KEDİSİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK

 Nafiz  ULUKUŞ

. . .

Rıza Abinin Arkasından

 Rıza ŞENTÜRK (Çığır)

. . .
BATICILAR VE DİNDE REFORMCULAR

 Siyami  AKYEL

. . .

BAĞ-KURLULARA MÜJDE!

 Oğuzhan DÖĞEN

. .
KUTLU DOĞUM HAFTASI

 Şükrü  EROL

. .
HAYATIN CİLVESİ, KADER

 SELEME ACAR

. .
PKK GİDİYOR DİYE ÜZÜLMEYİN

 Ahmet Mehmet SALİHLİ

. .
MESEL ANLATICILAR

 Av.Mahmut Tokgözoğlu 

. .
12 EYLÜL ÖNCESİ VE SONRASI

 Mustafa  TURGUT

. .
OSMANLI DÖNEMİ KAYITLARINDA İLÇEMİZ

 Ali ACAR

. .

 
Genel Haber
Bölgeden Haber
Güncel Haber
Hayatın İçinden
İçimizden Biri
Sanatkarlarımız
Esnaflarımız
Spor
Siyaset

İz Bırakanlar
Röportaj
Sizden Gelenler
Gurbettekiler
Haberiniz Var mı?
Özlü Sözler
Resimlerde Anılar
Eski Meslekler
Kurum Kuruluşlar

Kültür ve Etkinlikler
İlçemiz
İlimiz
Köylerimiz
Mahalle Muhtarlarımız
Anket Sonuçlarımız
Duyuru
Vefat
  Anasayfa

Ziyaretçi Defteri
Foto Galeri
Sohbet
Arşiv

         Sitemizdeki tüm haber ve araştırmalar site editörlerine aittir. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz.

                               gumushacikoylu.net@gmail.com

Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler

Siteye Hangi İl ve Ülkeden Giriliyor İzlemek İçin
Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacıköylü, Gümüşhacıköyden Resimler, Gümüşhacıköy Haber, Sohbet ve Anılarda Gümüşhacıköy, Ali Acar, Hokumet, Hukumet, Hükümet, Radyo, Gazetesi, Tv, Gümüşhacıköy Resimleri, Gümüşhacıköyden Fotoğraflar,Gümüş, Gümüşhacıköy, Köyü, Gumus, Merzifon, Suluova, Kabaoguz, Kabaoğuz, Gümüşhacıköy Turna Bağlar, Kabaoğuz Şenlikleri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, gümüşhacıköy bedesteni, gümüşhacıköy saathanesi, leblebi, gümüşhacıköy hamamı,Gümüşhacıköy Keşkek, Cumara Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ulubel Mevkii, ulubel, keltepe mevkii, hacıyahya mahallesi, saray mahallesi, artıkabat çay mahallesi, kilise, beylik çayırı, taşköprü, amasyakent.com, kabaoguz.net, amasya platformu amasyaplatformu