SİTEYE ÜYE OL 
Genel Bölgeden Güncel Röportaj İçimizden Biri Sanatkarlarımız Esnaflarımız Spor Vefat İz Bırakanlar İlçemiz İlimiz
ŞÜKRÜ EROL
ŞÜKRÜ EROL
Aslan Gümüşhacıköy ilçemiz Kabaoğuz köylerinden Dumanlı köyünden olup, yarım asırdır Çorum´da yaşayan Şükrü bey ile röportaj yaptık bunu sizlerle paylaşıyoruz..

Tarih: 03.09.2012      Okunma: 4690     Haberi Yorumla    Haberi Yazdır        Haber : Ali ACAR 
 


 

 

SİTEMİZ SOSYAL MEDYA ADRESLERİ

 

Sitemize Çorum’dan katılan Şükrü beyi Çorum’da ziyaret etmek istedim. Sitemizdeki  yazılarından tanıdığımız Şükrü beyi hiç görmediğim için kendisini tanımıyorum, iletişim kuracağım telefonu da yok, Çorum’dan tanıdığımız bir avukat hemşerimizi arayarak kendisine ulaşmak istedik, direk telefonunu bulamadığım için Şükrü beyin avukat olan oğlunun telefonunu verdiler, oğlunu aradım, oda babasını aradı, Şükrü bey bize ulaştı, tarifi üzerine çorum çevre yolu üzerinde telefonla buluştuk, bizi karşıladı, evine davet etti ailesi ile tanıştık kısada olsa muhabbet ederek tanıştık iki lafın belini kırdık ve ayrıldık, ha bu arada oğlunu ben Çorum’da sanıyordum İstanbul’daymış, biz tarifi İstanbul’dan alarak Şükrü beye ulaştık,  bu vesile bize göstermiş olduğu nezaketten dolayı Şükrü beye teşekkür ediyorum. Bu kısa muhabbette kendisinden aldığımız notları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

25 Mayıs 1954 doğumlu olan, Şükrü EROL, aslen Gümüşhacıköy ilçemizin Kabaoğuz köylerinden Dumanlı köyünden olup, yarım asırı aşkındır, Çorumda ikamet etmektedir. Babasının görevi nedeniyle ayrıldıkları köylerinden, Çorum merkeze bağlı Osmaniye köyünde imam olarak vazifeye başlar, 1961 yılında  ilk okulu bu köyde okuyan  Şükrü bey, 1966 yılında  Çorum İmam Hatip Lisesine kayıt yaptırır, 1974 yılında  Çorum İmam Hatip Lisesinden mezun olur, 1978 yılında Çorum Eğitim Enstitüsünden mezun olur, öğretmen olarak ilk görev yeri, Çorum merkeze bağlı Sazdeğirmeni köyüdür, bir yıl burada görev yaptıktan sonra, 1979 yılında Kahramanmaraş Göksun ilçesi Karadu köyüne tayin olur, bir yılda burada görev yaptıktan sonra, 1980 yılında Çorum Alaca Tevfikiye köyüne atanır, burada dört yıl süre ile görev yaptıktan sonra, 1984 yılında, Hatay Reyhanlı Doğuayrıncı köyüne tayin olur, iki yıl burada görev yaptıktan sonra, 1988 yılında Reyhanlı merkeze bağlı Kavalcık köyü okuluna Müdür olarak atanır, burada üç yıl görev yaptıktan sonra, Reyhanlı merkeze bağlı Oguzhan İlköğretim okuluna Müdür Yardımcısı olarak göreve başlar, burada iki yıl çalışır, yedi yıl süre ile Hatay’da görev yapar, 1991 yılında Çorum İli Bayat İlçesi Mehmet Akif ERSOY İlköğretim Okuluna öğretmen olarak atandı,  dört yıl çalıştı. 1995 yılında Çorum Merkez Hürriyet İlköğretim Okuluna sınıf öğretmen olarak atanır. 1996 yılında aynı okulda Müdür yardımcılığına başlar.

Aynı  Okulunda 16 yıldır Müdür yardımcısı olarak görev yapan Şükrü EROL evli ve 4 çocuk babasıdır.

 

Yazılarını takip ettiğimiz Şükrü bey bundan sonra sitemizde köşe yazarlığı yapacaktır bunu da bildirmiş olalım.

 

 

h A B E R E  Y o r u m  Y a z

                                                Bu Haberlere Yapılan Yorumlar  (  1 )                                                          
 

Saim Samancı
Şükrü hocamızı yazılarından tanıyorduk. Adminimizin ziyareti sayesinde fotoğraftda olsa tanıştık. Sitemizde yazı yazacak olmanada çok sevindim, aramıza hoş geldiniz üstad,senden öğrenecek çok bilgiler ,görüşlerimiz olacak hocam.Tekrar hoşgeldiniz sefalar getirdiniz .
  Tarih: 4.9.2012

Tüm Yorumlar

 

GHK ORTAOULU ESKİ MÜDÜRÜ İSMET KÖPRÜLÜ

 Muhterem KAYA

. . .
ÖLÜMÜ ÖLDÜRMEK (ŞEB-İ ARÛS)

 Prof.Dr.Safi ARPAGUŞ

. . .
İÇİMİZDEKİ KÖPRÜLERİMİZ

 Muzaffer TAŞDEMİR 

. . .
İLÇEMİZDE ESKİ BAĞ KÜLTÜRÜ

 Berç SÖZÜDOĞRU

. . .
KENDİSİ OLABİLME KEDİSİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK

 Nafiz  ULUKUŞ

. . .

Rıza Abinin Arkasından

 Rıza ŞENTÜRK (Çığır)

. . .
BATICILAR VE DİNDE REFORMCULAR

 Siyami  AKYEL

. . .

BAĞ-KURLULARA MÜJDE!

 Oğuzhan DÖĞEN

. .
KUTLU DOĞUM HAFTASI

 Şükrü  EROL

. .
HAYATIN CİLVESİ, KADER

 SELEME ACAR

. .
PKK GİDİYOR DİYE ÜZÜLMEYİN

 Ahmet Mehmet SALİHLİ

. .
MESEL ANLATICILAR

 Av.Mahmut Tokgözoğlu 

. .
12 EYLÜL ÖNCESİ VE SONRASI

 Mustafa  TURGUT

. .
OSMANLI DÖNEMİ KAYITLARINDA İLÇEMİZ

 Ali ACAR

. .

 
Genel Haber
Bölgeden Haber
Güncel Haber
Hayatın İçinden
İçimizden Biri
Sanatkarlarımız
Esnaflarımız
Spor
Siyaset

İz Bırakanlar
Röportaj
Sizden Gelenler
Gurbettekiler
Haberiniz Var mı?
Özlü Sözler
Resimlerde Anılar
Eski Meslekler
Kurum Kuruluşlar

Kültür ve Etkinlikler
İlçemiz
İlimiz
Köylerimiz
Mahalle Muhtarlarımız
Anket Sonuçlarımız
Duyuru
Vefat
  Anasayfa

Ziyaretçi Defteri
Foto Galeri
Sohbet
Arşiv

         Sitemizdeki tüm haber ve araştırmalar site editörlerine aittir. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz.

                               gumushacikoylu.net@gmail.com

Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler

Siteye Hangi İl ve Ülkeden Giriliyor İzlemek İçin
Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacıköylü, Gümüşhacıköyden Resimler, Gümüşhacıköy Haber, Sohbet ve Anılarda Gümüşhacıköy, Ali Acar, Hokumet, Hukumet, Hükümet, Radyo, Gazetesi, Tv, Gümüşhacıköy Resimleri, Gümüşhacıköyden Fotoğraflar,Gümüş, Gümüşhacıköy, Köyü, Gumus, Merzifon, Suluova, Kabaoguz, Kabaoğuz, Gümüşhacıköy Turna Bağlar, Kabaoğuz Şenlikleri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, gümüşhacıköy bedesteni, gümüşhacıköy saathanesi, leblebi, gümüşhacıköy hamamı,Gümüşhacıköy Keşkek, Cumara Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ulubel Mevkii, ulubel, keltepe mevkii, hacıyahya mahallesi, saray mahallesi, artıkabat çay mahallesi, kilise, beylik çayırı, taşköprü, amasyakent.com, kabaoguz.net, amasya platformu amasyaplatformu