SİTEYE ÜYE OL 
Genel Bölgeden Güncel Röportaj İçimizden Biri Sanatkarlarımız Esnaflarımız Spor Vefat İz Bırakanlar İlçemiz İlimiz
2. TOKİ İNŞAATLARI START ALDI ALT GEÇİT YİNE SORUN
2. TOKİ İNŞAATLARI START ALDI ALT GEÇİT YİNE SORUN
2. toki inşaatı başladı ilçemizde toki toplam 560 konut yapmaktadır, ancak konutlar istanbul yolu üzerinde olması gelecek tehlikelerin habercisi gibi....

Tarih: 07.07.2012      Okunma: 4849     Haberi Yorumla    Haberi Yazdır        Haber : Ali ACAR 
 


 

 

SİTEMİZ SOSYAL MEDYA ADRESLERİ

Gümüşhacıköy 2. Etap Toki İnşaatı başladı, dört yıl önce yapımı tamamlanan 1. Toki Konutlarında 112 aile daire sahibi oldu.  02.04.2012 tarihinde 2. Etap Toki kayıtlarında 448 kişinin başvurusu alınırken, 2. Toki İnşaatının yapımı  2012 yılı Temmuz ayının başında başladı, inşaat alanını gezdiğimizde İstanbul yolu üzerinde 1. Toki binalarının üst kısmında, Funda Kent sitesi bitişiğinde 2. Toki  inşaat yapılmaktadır.

Yapılan şeyleri desteklemek bizim görevimiz ama alt yapı sorunu olan, çarşı ve eğitim alanları İstanbul yolu altında olan bu konutlarla birlikte sadece tokiye ait  560 konut  var  funda kent sitesinde kaç konut olduğunu bilmiyorum, ama 40 konut diyelim, toplam 600 mevcut birde iğdeli mahallesi dediğimiz İstanbul yolu üzerinde kalan evleri hesap edecek olursak, 600 konutun üzerinde bir yerleşim biriminin  İstanbul yolu üzerinde olduğu herkesin bilgisi dahilindedir.

Hacıköye ne zaman gitsem İstanbul yolunda bir kaza görüyorum, aynı şekilde İstanbul yolu dört yol kavşağında  2 Temmuz Salı günü 41 plakalı bir oto kamyona çarpmış  iki kişi hayatını kaybetmiş, duyunca çok üzüldüm, bunlara bir çok kazayı ekleyebiliriz. Yine keza İstanbul yolu üzerinde bir çok köyün ulaşımı bu yol güzergahından yapılmaktadır, bir çok tehlikeli ortamı bir çok insan her vakit yaşamaktadır,  İstanbul yoluna bir alt geçit yapılması için daha kaç kişi burada hayatını kaybetmesi gerekmektedir, herkesin söylendiği bir gerçek var ama kimse önlem almıyor, bu ne biçim vurdum duymazlık, ateş düştüğü yeri yakıyor, sizin evinize de ateş düşmeden gelin önle alalım almıyorlarsa almaları için gerekli işlemleri yapalım……..

h A B E R E  Y o r u m  Y a z

                                                Bu Haberlere Yapılan Yorumlar  (  1 )                                                          
 

katılıyorum
Bu konuyu dıle getırdığınız ıçın tesekkurler. Bu aslında gumushacıkoyun,bu şirin ılçenın buyuk sorunu yıllardır olen sakat kalan bır suru ınsan. Ordakı konut yaptıranlarn ıçınde benım ailemde var,ve ben çok endışelıyım aslında herkes endışelı ve nedense yıne herkes cok tepkısız. Bu cok zor olmamalı. Sevgılı beledıye baskanımız bol bol park yaptırıyor gereklı veya gereksız (bence gereksız ) bırazda yolun karsısına gecıp oraları gorse,baksa hep yakınları goruyor bence bıraz ıstanbul yolu kenarına gelsın ve o evler bıtmeden oraya bır ust gecıt yaptırsa. Kendısınden rıca edıyoruz. Bır seyın gereklılığını anlaması ıçın ıllakı kendı sevdıklerınden bırını kaybetmek zorunda dıyıl o orada bır zorunluluk.
lütfiye büyük  Tarih: 31.7.2012

Tüm Yorumlar

 

GHK ORTAOULU ESKİ MÜDÜRÜ İSMET KÖPRÜLÜ

 Muhterem KAYA

. . .
ÖLÜMÜ ÖLDÜRMEK (ŞEB-İ ARÛS)

 Prof.Dr.Safi ARPAGUŞ

. . .
İÇİMİZDEKİ KÖPRÜLERİMİZ

 Muzaffer TAŞDEMİR 

. . .
İLÇEMİZDE ESKİ BAĞ KÜLTÜRÜ

 Berç SÖZÜDOĞRU

. . .
KENDİSİ OLABİLME KEDİSİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK

 Nafiz  ULUKUŞ

. . .

Rıza Abinin Arkasından

 Rıza ŞENTÜRK (Çığır)

. . .
BATICILAR VE DİNDE REFORMCULAR

 Siyami  AKYEL

. . .

BAĞ-KURLULARA MÜJDE!

 Oğuzhan DÖĞEN

. .
KUTLU DOĞUM HAFTASI

 Şükrü  EROL

. .
HAYATIN CİLVESİ, KADER

 SELEME ACAR

. .
PKK GİDİYOR DİYE ÜZÜLMEYİN

 Ahmet Mehmet SALİHLİ

. .
MESEL ANLATICILAR

 Av.Mahmut Tokgözoğlu 

. .
12 EYLÜL ÖNCESİ VE SONRASI

 Mustafa  TURGUT

. .
OSMANLI DÖNEMİ KAYITLARINDA İLÇEMİZ

 Ali ACAR

. .

 
Genel Haber
Bölgeden Haber
Güncel Haber
Hayatın İçinden
İçimizden Biri
Sanatkarlarımız
Esnaflarımız
Spor
Siyaset

İz Bırakanlar
Röportaj
Sizden Gelenler
Gurbettekiler
Haberiniz Var mı?
Özlü Sözler
Resimlerde Anılar
Eski Meslekler
Kurum Kuruluşlar

Kültür ve Etkinlikler
İlçemiz
İlimiz
Köylerimiz
Mahalle Muhtarlarımız
Anket Sonuçlarımız
Duyuru
Vefat
  Anasayfa

Ziyaretçi Defteri
Foto Galeri
Sohbet
Arşiv

         Sitemizdeki tüm haber ve araştırmalar site editörlerine aittir. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz.

                               gumushacikoylu.net@gmail.com

Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler

Siteye Hangi İl ve Ülkeden Giriliyor İzlemek İçin
Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacıköylü, Gümüşhacıköyden Resimler, Gümüşhacıköy Haber, Sohbet ve Anılarda Gümüşhacıköy, Ali Acar, Hokumet, Hukumet, Hükümet, Radyo, Gazetesi, Tv, Gümüşhacıköy Resimleri, Gümüşhacıköyden Fotoğraflar,Gümüş, Gümüşhacıköy, Köyü, Gumus, Merzifon, Suluova, Kabaoguz, Kabaoğuz, Gümüşhacıköy Turna Bağlar, Kabaoğuz Şenlikleri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, gümüşhacıköy bedesteni, gümüşhacıköy saathanesi, leblebi, gümüşhacıköy hamamı,Gümüşhacıköy Keşkek, Cumara Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ulubel Mevkii, ulubel, keltepe mevkii, hacıyahya mahallesi, saray mahallesi, artıkabat çay mahallesi, kilise, beylik çayırı, taşköprü, amasyakent.com, kabaoguz.net, amasya platformu amasyaplatformu