SİTEYE ÜYE OL 
Genel Bölgeden Güncel Röportaj İçimizden Biri Sanatkarlarımız Esnaflarımız Spor Vefat İz Bırakanlar İlçemiz İlimiz
1991-94 ARASI LİSE MÜDÜRÜMÜZ AYDIN ÇELİKTAŞ
1991-94 ARASI LİSE MÜDÜRÜMÜZ AYDIN ÇELİKTAŞ
Gümüşhacıköy ilçemizde görev yapıpta ilçemizle anıları olmayan, bizim insanımızı unutan hiçi kimse görmedim...

Tarih: 17.03.2011      Okunma: 5413     Haberi Yorumla    Haberi Yazdır        Haber : A.ACAR 
 


 

 

SİTEMİZ SOSYAL MEDYA ADRESLERİ

1960 Trabzon Sürmene doğumlu, ilk, orta ve liseyi Trabzon’da, Üniversiteyi Bursa Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesinde bitirdi. 1982 yılında 22 yaşında genç ve dinamik bir eğitimci olarak, İstanbul Gaziosmanpaşa İlçesi Vefa Poyraz Lisesinde Matematik öğretmeni olarak göreve başladı. Mesleğinde ikinci görev yeri olan,  haritadan dahi yerini  bilmediği  Gümüşhacıköy’e tayin olur.

1991 – 1994 yıllarında Gümüşhacıköy Lisesinde Müdürlük yapan, Aydın ÇELİKTAŞ hocanın ilçemiz ve insanları ile çok güzel diyolokları olduğunu, hacıköye karşı duyduğu sevgi öğrendik ve Aydın hocayı ziyarete gitmek için  görev yaptığı okula ziyarete gitmek için, İstanbul Vali Yardımcısı  Emin ÇOLAK abimiz ile beraber kendisini ziyarete gittik. Gümüşhacıköy ilçemize yolu bir şekilde düşüpte kabalaktan, kayınpınarından su için herkes Gümüşhacıköy’e ve Gümüşhacıköy’lüye bir başka değer veriyor.

İstanbul Beşiktaş ilçesi Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdürü Aydın ÇELİKTAŞ hocamızı ziyaret ettiğimizde eskiler ve hacıköydeki anılarına dair sohbetlerimiz arasında yaşayan yaşamayan bir çok insanımızı konu ederken, ilçemizin geçmişteki fiziki yapıları ve anılarını tazeledik. Hatta birkaç kişi ile kendisini telefon görüşmesi yaptırdım, bundan çok memnun kaldı. Aydın hocamız ilçemizde kaldığı kısa süre içinde bizim gelenek görenek ve konuşma sivemizi halen kullandığını izlenimlerimizle gördük.

Sayın Vali Yardımcımız hemşerimiz Emin bey ile yaptığımız ziyaretimizde bir öğle yemeği yediren bizlere yakın ilgi ve alaka gösteren Aydın hocamız ile yemekteki gündemimiz hacıköy ilçemiz oldu.

Değerli Aydın ÇELİKTAŞ hocamıza budan tekrar teşekkür ediyor, ileriki bir zamanda sitemiz adına yapacağımız etkinliklerde kendisini aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız ve bundan kendisinin de büyük bir mutluluk duyacağına inanıyoruz.

h A B E R E  Y o r u m  Y a z

                                                Bu Haberlere Yapılan Yorumlar  (  3 )                                                          
 

Selçuk karaçoban
Yanlış hatırlamıyorsam Aydın hocam bize gümüşhacıköy imamhatip de bir öğretim yılı ders veremeden düz liseye müdür atanmıştı.sert mizacının altında gizli şevkatli biri yatardı.dayağını yemek nasip oldumu hatırlamıyorum ama olduysa haketmişizdir.oğlu ibrahimle aynı sınıfta okumak da keyifliydi iyi arkadaşdı.hocamın ellerinden öpüyorum ibrahimede selamlar.
  Tarih: 7.4.2017                                                          
 
hakan kılıç
merhabalar, yorumlara ve yazılara bakıyorumda,herhalde aydın bey sonradan duruldu. ben vefa poyraz ortaokulundayken,okul koridorunda bile sakin sakin yürürken,muhakkak nişeyler bulup,kafamıza gözümüze patlatırdı...o kadar diyorum yani ...
  Tarih: 18.12.2012                                                          
 
Aydın hocamı yıllar sonra görmek
Aydın hocam lise müdürü olmadan önce GHK İmam HatipLisesinde matematik öğretmenliği yaptı ve daha sonra lise müdürü oldu. onun İmam HatipLisesinde öğrencilerinden biri olarak onu bu sayfada ali abimin vesilersiyle görmek beni o günlere götürdü. Veli ATMACA hocam ile aynı evi paylaştıkları dönemde öğrencilerine her zaman kapılarını açan sayın hocama karşı hürmetim ve sevgim o gün bugündür hiçö azalmamıştır. Aydın hocamı hacıköye yine bekliyoruz ve misafir etmeyi çok isterim. Hocama saygı ve selamlarımla!
isa altundaş Tarih: 22.3.2011

Tüm Yorumlar

 

GHK ORTAOULU ESKİ MÜDÜRÜ İSMET KÖPRÜLÜ

 Muhterem KAYA

. . .
ÖLÜMÜ ÖLDÜRMEK (ŞEB-İ ARÛS)

 Prof.Dr.Safi ARPAGUŞ

. . .
İÇİMİZDEKİ KÖPRÜLERİMİZ

 Muzaffer TAŞDEMİR 

. . .
İLÇEMİZDE ESKİ BAĞ KÜLTÜRÜ

 Berç SÖZÜDOĞRU

. . .
KENDİSİ OLABİLME KEDİSİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK

 Nafiz  ULUKUŞ

. . .

Rıza Abinin Arkasından

 Rıza ŞENTÜRK (Çığır)

. . .
BATICILAR VE DİNDE REFORMCULAR

 Siyami  AKYEL

. . .

BAĞ-KURLULARA MÜJDE!

 Oğuzhan DÖĞEN

. .
KUTLU DOĞUM HAFTASI

 Şükrü  EROL

. .
HAYATIN CİLVESİ, KADER

 SELEME ACAR

. .
PKK GİDİYOR DİYE ÜZÜLMEYİN

 Ahmet Mehmet SALİHLİ

. .
MESEL ANLATICILAR

 Av.Mahmut Tokgözoğlu 

. .
12 EYLÜL ÖNCESİ VE SONRASI

 Mustafa  TURGUT

. .
OSMANLI DÖNEMİ KAYITLARINDA İLÇEMİZ

 Ali ACAR

. .

 
Genel Haber
Bölgeden Haber
Güncel Haber
Hayatın İçinden
İçimizden Biri
Sanatkarlarımız
Esnaflarımız
Spor
Siyaset

İz Bırakanlar
Röportaj
Sizden Gelenler
Gurbettekiler
Haberiniz Var mı?
Özlü Sözler
Resimlerde Anılar
Eski Meslekler
Kurum Kuruluşlar

Kültür ve Etkinlikler
İlçemiz
İlimiz
Köylerimiz
Mahalle Muhtarlarımız
Anket Sonuçlarımız
Duyuru
Vefat
  Anasayfa

Ziyaretçi Defteri
Foto Galeri
Sohbet
Arşiv

         Sitemizdeki tüm haber ve araştırmalar site editörlerine aittir. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz.

                               gumushacikoylu.net@gmail.com

Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler

Siteye Hangi İl ve Ülkeden Giriliyor İzlemek İçin
Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacıköylü, Gümüşhacıköyden Resimler, Gümüşhacıköy Haber, Sohbet ve Anılarda Gümüşhacıköy, Ali Acar, Hokumet, Hukumet, Hükümet, Radyo, Gazetesi, Tv, Gümüşhacıköy Resimleri, Gümüşhacıköyden Fotoğraflar,Gümüş, Gümüşhacıköy, Köyü, Gumus, Merzifon, Suluova, Kabaoguz, Kabaoğuz, Gümüşhacıköy Turna Bağlar, Kabaoğuz Şenlikleri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, gümüşhacıköy bedesteni, gümüşhacıköy saathanesi, leblebi, gümüşhacıköy hamamı,Gümüşhacıköy Keşkek, Cumara Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ulubel Mevkii, ulubel, keltepe mevkii, hacıyahya mahallesi, saray mahallesi, artıkabat çay mahallesi, kilise, beylik çayırı, taşköprü, amasyakent.com, kabaoguz.net, amasya platformu amasyaplatformu