SİTEYE ÜYE OL 
Genel Bölgeden Güncel Röportaj İçimizden Biri Sanatkarlarımız Esnaflarımız Spor Vefat İz Bırakanlar İlçemiz İlimiz
MUHTEREM KAYA
MUHTEREM KAYA
Ankara Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan bir hemşerimiz....

Tarih: 02.02.2011      Okunma: 7035     Haberi Yorumla    Haberi Yazdır        Haber : A.ACAR 
 


 

 

SİTEMİZ SOSYAL MEDYA ADRESLERİ

1952  Gümüş Camikebir Mahallesi doğumlu. Gümüş’de lakabına (  Kayğon Arif ) denilen, demirci ustası Kayaoğlu Arif’in torunu, Gümüşhacıköy Hastanesinden emekli, ( merhum) Niyazi KAYA ve Hacıyahya Mahallesi, Belediye Parkı yakınındaki Yüksel Sokakta ikamet eden,  Merhum Salim ve Hacer DÜNDAR’ın kızları Ayşe KAYA’nın oğlu olan, Muhterem  KAYA, ilkokulu  ilçemiz Kemalpaşa okulunda,  o dönemin efsane öğretmenlerinden Ali YARAR  ve Gümüş İlkokulunda öğretmen olan, Erdoğan ÖZTAHTALI’nın talebesi olarak mezun oldu.

Orta okulu Çorum Kargı Orta Okulunda, Liseyi Samsun Ziraat Meslek Lisesinde bitirdi. Üniversiteyi Eskişehir  Anadolu Üniversitesi  Biyoloji Bölümünden mezun oldu.

Sırasıyla ; Eskişehir Yunus Emre  Öğretmen okulu öğretmenlik, Konya Karapınar ve Ilgın Lisesi öğretmenlik, Samsun Ladik Akpınar Öğretmen Okulunda öğretmenlik ve idarecilik  Bafra Gazibey Ortaokulu ve Cumhuriyet Orta Okullarında görev yaptıktan sonra,  Alaçam ilçesinde 8 yıl süre ile Millieğitim Müdürü olarak görev yaptı. 1992 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatına atandı. 19 yıldır Milli Eğitim Bakanlığının değişik birimlerinde çalıştı. Halen Milli Eğitim Bakanlığı merkez binası, Okul Öncesi Genel Müdürlüğü Teftiş Denetleme ve Soruşturma Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Muhterem KAYA’nın eşide kendisi gibi bir eğitimci, emekli matematik öğretmenidir. Eskişehir’lilerin damadı olan Muhterem bey   ESVAK ( Eskişehir Mezunları ve Eskişehirde Yetişenler Vakfı ) kurucularındandır.

3 Çocuk babası olan Muhterem Beyin büyük kızı Ümmühan Ayşe hanım, Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi Labaratuvarında labarant olarak görev yapmaktadır.

Ortanca çocuğu olan, Hilal hanım İstanbul Şişli Etfal Hasnatesi Demotoloji Uzmanı olup Kurşad Nebi ERDOĞAN Endüstri Mühendisi ile evlidir.

En küçük çocuğu olan, Sencer bey Ankara Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisidir.

 

h A B E R E  Y o r u m  Y a z

                                                Bu Haberlere Yapılan Yorumlar  (  3 )                                                          
 

Muhterem KAYA
Ali Bey sağolsun,GHK adına görünmeyen ama bilinen çok büyük hizmetler yapıyor.Hemşehrilerimizi ziyaret ediyor.Tanıtıyor.MEB da İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünde rahmetli Alaattin GÜNGÖR abimizin kızı Nimet ve Sınavlar Dairesinde oğlu Doğan,yine hemşehrimiz ve eniştem Mevlüt KALELİ ve İmirler Köyünden Aslan kardeşimiz Müsteşerlık özel Büroda çalışıyorlar. Röportajdan sonra bizim Genel Müdürlük Temel Eğitim Genel Müdürlğü oldu ve ben yine 2.kat A blokta Şube Müdürü olarak son senemi çalışıyorum.Allah sağlık ve ömür verirse yaş haddinden emekli olacağım.Küçük oğlum Sencer Bilkent Bilgisayar Mühendisliğini 1 yıl önce bitirdi.ODTÜ Teknokentte İnnovada 1 yıldır çalışıyor.Gelecek ay Türkiye Patent Enstitüsünde Uzman Yardımcısı olarak çalışmaya başlıyacak. Ortanca Kııızım Dr.Hilal Kırşehir Ahi Evran Hastanesinde zorunlu hizmetini tamamladı,şimdi Eskişehir Osmangazi Tıp Fak.Yrd.Doçent. Büyük kızım Ümmühan Ayşe yine Yüksek İhtisas Hastanesinde Lab.Tekniker ve Mayıs ayında Allaah nasip ederse Anne olacak. Tabi bende Elif Selcen'den sonra ikinci dede olacağım. Allah ülkemize huzur,hepimize sağlık sıhhat,bolluk bereket nasip etsin.
  Tarih: 17.4.2016                                                          
 
hasan bilgetekin
D.bakır Ergani 05347741280
  Tarih: 13.2.2015                                                          
 
HASAN BİLGETEKİN
ELERİNİ ÖPEYİM TLF YAZ
  Tarih: 12.2.2015

Tüm Yorumlar

 

GHK ORTAOULU ESKİ MÜDÜRÜ İSMET KÖPRÜLÜ

 Muhterem KAYA

. . .
ÖLÜMÜ ÖLDÜRMEK (ŞEB-İ ARÛS)

 Prof.Dr.Safi ARPAGUŞ

. . .
İÇİMİZDEKİ KÖPRÜLERİMİZ

 Muzaffer TAŞDEMİR 

. . .
İLÇEMİZDE ESKİ BAĞ KÜLTÜRÜ

 Berç SÖZÜDOĞRU

. . .
KENDİSİ OLABİLME KEDİSİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK

 Nafiz  ULUKUŞ

. . .

Rıza Abinin Arkasından

 Rıza ŞENTÜRK (Çığır)

. . .
BATICILAR VE DİNDE REFORMCULAR

 Siyami  AKYEL

. . .

BAĞ-KURLULARA MÜJDE!

 Oğuzhan DÖĞEN

. .
KUTLU DOĞUM HAFTASI

 Şükrü  EROL

. .
HAYATIN CİLVESİ, KADER

 SELEME ACAR

. .
PKK GİDİYOR DİYE ÜZÜLMEYİN

 Ahmet Mehmet SALİHLİ

. .
MESEL ANLATICILAR

 Av.Mahmut Tokgözoğlu 

. .
12 EYLÜL ÖNCESİ VE SONRASI

 Mustafa  TURGUT

. .
OSMANLI DÖNEMİ KAYITLARINDA İLÇEMİZ

 Ali ACAR

. .

 
Genel Haber
Bölgeden Haber
Güncel Haber
Hayatın İçinden
İçimizden Biri
Sanatkarlarımız
Esnaflarımız
Spor
Siyaset

İz Bırakanlar
Röportaj
Sizden Gelenler
Gurbettekiler
Haberiniz Var mı?
Özlü Sözler
Resimlerde Anılar
Eski Meslekler
Kurum Kuruluşlar

Kültür ve Etkinlikler
İlçemiz
İlimiz
Köylerimiz
Mahalle Muhtarlarımız
Anket Sonuçlarımız
Duyuru
Vefat
  Anasayfa

Ziyaretçi Defteri
Foto Galeri
Sohbet
Arşiv

         Sitemizdeki tüm haber ve araştırmalar site editörlerine aittir. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz.

                               gumushacikoylu.net@gmail.com

Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler

Siteye Hangi İl ve Ülkeden Giriliyor İzlemek İçin
Amasya, Gümüşhacıköy, Hacıköy, Hacıköylü, Gümüşhacıköyden Resimler, Gümüşhacıköy Haber, Sohbet ve Anılarda Gümüşhacıköy, Ali Acar, Hokumet, Hukumet, Hükümet, Radyo, Gazetesi, Tv, Gümüşhacıköy Resimleri, Gümüşhacıköyden Fotoğraflar,Gümüş, Gümüşhacıköy, Köyü, Gumus, Merzifon, Suluova, Kabaoguz, Kabaoğuz, Gümüşhacıköy Turna Bağlar, Kabaoğuz Şenlikleri, Köprülü Mehmet Paşa Camii, gümüşhacıköy bedesteni, gümüşhacıköy saathanesi, leblebi, gümüşhacıköy hamamı,Gümüşhacıköy Keşkek, Cumara Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ulubel Mevkii, ulubel, keltepe mevkii, hacıyahya mahallesi, saray mahallesi, artıkabat çay mahallesi, kilise, beylik çayırı, taşköprü, amasyakent.com, kabaoguz.net, amasya platformu amasyaplatformu