Gümüşhacıköylü.Net Sohbet ve Anılar - ../öğretmen
GÜMYAD  GÖREV YAPANLAR

07/06/09

 

Gümüşhacıköylü.Net  SOHBET VE ANILARA

Hoşgeldiniz..

Gümüşhacıköylü.Net sitemiz geçmişten geleceğe köprü kurarak geçmiştekileri gelecek nesle aktarmak yoluyla resim, yazı, veri, bilgi ve anlatımlara yer vermek suretiyle hem geleceğe yön vermek adına, Gümüşhacıköy ilçemizin gündemini takip ederek, halkın ve hakkın sesi olma gayreti içindeyiz.

İSTANBUL BEYOĞLU TAKSİM SIRASELVİLER CADDESİ ÜZERİNDE ALMAN HASTANESİ KARŞISINDAKİ MERKEZİNDE FAALİYET GÖSTEREN GÜMÜŞHACIKÖYLÜLER DERNEĞİNİN KURULUŞUNDAN BU GÜNE KADAR GÖREV YAPAN YÖNETİM KURULU BAŞKANLARIN İSİMLERİ

 

GÜMYAD

 

 

KURUCU ÜYELERİ

1)       AHMET ÇİMİR

  2)       İSMAİL YILMAZ

     3)       SELATTİN ÇOLAK

4)       TARIK ATAY

   5)       İBRAHİM ATAY

     6)       MUSTAFA LAÇİN

     7)       ARTİN MEZADUR

           8)       RIDVAN TOKGÖZOĞLU

   9)       HAKKI YÜKSEL

       10)       GÜLTEKİN BİNGÖL

      11)      İSMAİL SARIKAYA

      12)      MEHMET UĞURLU

         13)     ADNAN ÖZDARENDELİ

14)     HALİS AYGÜN

15)       ACAR ÖZEL

         16)     AHMET ÖZDARENDELİ

                                               GEÇİCİ YÖNETİM KURULU ASİL

                                                         AHMET ÇİMİR

                                                        ARTİN MEZADUR

                                                        HAKKI YÜKSEL

                                                        AHMET ÖZDARENDELİ

                                                        SELATTİN ÇOLAK

                                             GEÇİCİ YÖNETİM  YEDEK ÜYELER

                                                        İSMAİL YILMAZ

                                                  RIDVAN DOKGÖZOĞLU

                                                  İBRAHİM ATAY

                                                  TARIK ATAY

                                                  MUSTAFA LAÇİN

 

 

01-03-1992   -    1994

TARİHLERİ ARASINDAKİ

1.OLAĞAN GENEL KURULDA SEÇİLEN

DERNEK ÜYELERİNDEN   

YÖNETİM KURULUNDA GÖREV ALAN KİŞİLER

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Ahmet  Çimir   (BAŞKAN)

Artin Mezadur   (Bşk.yardımcısı)

Selattin Çolak   (Vezne)

Ahmet Özdarendeli   (Üye)

İsmail Yılmaz  (Üye)

Zafer Atik   (Muhasip)

İsmail Sarıkaya  (Üye)

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

İbrahim Atay

Mustafa Laçin

Fatih Ak

Hakkı Yüksel

Mustafa Doğan

Muammer Durgun

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Gültekin Bingöl

Mustafa Laçin

İbrahim Atay

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Hüseyin İlgü

Fahrettin Efe

Mustafa Çolak

 

 

20-11-1994   -   1996

TARİHLERİ ARASINDAKİ

2.OLAĞAN GENEL KURULDA SEÇİLEN

DERNEK ÜYELERİNDEN   

YÖNETİM KURULUNDA GÖREV ALAN KİŞİLER

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Ahmet Çimir (BAŞKAN)

Ahmet Özdarendeli (Bşk.Yardımcısı)

İsmail Yılmaz(Muhasip)

Zafer Atik (Sekreter)

İsmail Sarıkaya (Sekreter)

Halis Aygül (Üye)

Selatin Çolak (Üye)

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Acar Özel

Mustafa Laçin

İbrahim Atay

Muzaffer Okay

Mehmet Emin Gül

Mehmet Uğurlu

Veysel Özmen

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Gültekin Bingöl

Artin Mezadur

Tarık Atay

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Artin Özkeşiş

Serdar Çakıcı

Güven Tuncer

 

 

17-11-1996    -    1998

TARİHLERİ ARASINDAKİ

3.OLAĞAN GENEL KURULDA SEÇİLEN

DERNEK ÜYELERİNDEN   

YÖNETİM KURULUNDA GÖREV ALAN KİŞİLER

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

Ahmet Çimir (BAŞKAN)

Selattin Çolak (Bşk.yardımcısı)

İsmail Yılmaz (Sekreter)

Zafer Atik (Muhasip)

GüvenTuncer (Basın ve halkla İlişkiler)

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

Halis Aygül

Bayram Akkuş

Mustafa Laçin

Sadet Şahbaz

Seyfettin Kurşun

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Gültekin Bingöl

Artin Mezadur

İsmail Sarıkaya

DENETİM KURULU YEDEK  ÜYELERİ

İbrahim Atay

Ahmet Özdarendeli

Mustafa Akkuş

 

 

22-11-1998  -    2000

TARİHİLERİ ARASINDA

4.OLAĞAN GENEL KURULDA SEÇİLEN

DERNEK ÜYELERİNDEN   

YÖNETİM KURULUNDA GÖREV ALAN KİŞİLER

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Ahmet Çimir (BAŞKAN)

Sadet Şahbaz (Bşk.Yardımcısı)

Zafer Atik (Sekreter)

Bayram Akkuş (Muhasip)

Ramis Topal (Muhasip)

Halis Aygül (Üye)

Eyüp Uygun (Üye)

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Güven Tuncer

İsmail Yılmaz

İbrahim Atay

Haydar Comba

Seyfettin Kurşun

Haydar Aygül

Rıza Yılan

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

İsmail Sarıkaya

Artin Mezadur

Gültekin Bingöl

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Şahin Ağca

Hamza Çilli

Bektaş Çakan

 

 

19-11-2000   -    2002

TARİHLERİ ARASINDA

5.OLAĞAN GENEL KURULDA SEÇİLEN

DERNEK ÜYELERİNDEN   

YÖNETİM KURULUNDA GÖREV ALAN KİŞİLER

         YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ 

Ahmet Çimir (BAŞKAN)

Zafer Atik (Bşk.Yardımcısı )

Fatma Çelik (Kadınlardan Sorumlu Bşk.)

Bayram Aakkuş (Muhasip)

Ümit Çetin (Sekreter)

Sedat Özfırat (Sosyal Faliyetler)

Hamza Çilli(Sosyal Faliyetler)

 

         YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

İbrahim Atay

Ramis Topal

Mustafa Laçin

Setfettin Kurşun

Nermin Akkuş

Hüseyin Duran

Muammer Durgun

        DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ 

        Artin Mezadur

        Gültekin Bingöl

        İsmail sarıkaya

        DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

        Bektaş Çakan

        Aydın Doğan

        Eyüp Uygun

 

30-11-2002  -  2004

TARİHLERİ ARASINDA

6.OLAĞAN GENEL KURULDA SEÇİLEN

DERNEK ÜYELERİNDEN   

YÖNETİM KURULUNDA GÖREV ALAN KİŞİLER

 YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Bayram Akkuş (Başkan)

Fatma Çelik ( Bşk.yardımcısı )

Ramis Topal (Muhasip)

Sedat Özfırat (Sos.faliyet)

İbrahim Atay (Üye)

Saadet şahbaz (Üye)

Ümit çetin (Üye)

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Halil Aygül

Nermin Akkuş

Yusuf Taşkaya

Mustafa Laçin

Aleksan Terzigül

Esat Duman

Selami Aslan

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Artin mezadur

Mustafa ünlü

Safiye şahbaz

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Ergin Bingöl

Yılmaz Tandoğan

Haydar Comba

 

28-11-2004   -    2006

TARİHLERİ ARASINDA

7.OLAĞAN GENEL KURULDA SEÇİLEN

DERNEK ÜYELERİNDEN   

YÖNETİM KURULUNDA GÖREV ALAN KİŞİLER

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Saadet Şahbaz (BAŞKAN)

Fatma Çelik (Bşk Yardımcısı)

Bayram Akkuş (Muhasip)

Ramis Topal (Basın sorumlusu)

Nurten Kayhan (Sekreter)

Ümit Çetin (Hukuksal işler sorumlusu)

İbrahim Atay (Üye)

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

 

???

 

DENETİM  KURULU ASİL ÜYELERİ

Artin Mezadur

Mine Topal

Ayten Göbel

DENETİM  KURULU YEDEK ÜYELERİ

 

 

23-11-2008   -    2010

TARİHLERİ ARASINDA

8.OLAĞAN GENEL KURULDA SEÇİLEN

DERNEK ÜYELERİNDEN   

YÖNETİM KURULUNDA GÖREV ALAN KİŞİLER

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

SELAMİ ASLAN

REMZİ ACAR

ZEYNEL YILMAZ

ÜMİT ÇETİN

ALİ YILAN

KEMAL KABAPCI

HÜSYİN AÇIK

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

MUSTAFA ÜNLÜ

AYDIN DOĞAN

BAYRAM AKKUŞ

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

HAYDAR COMBA

MURAT CİN

ESAT DUMAN

BAYRAM ILGAZ

FATMA KURT

MİNE TOPAL

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

TURAN KURT

SAMİ TOPAL

ESLAS TOPUZOĞLU

 

 

 

 

 

Sizlerin, bizlerle paylaşmak istediği toplu resimleriniz varsa, göndermeniz halinde

                                                       sitemizde yayınlamak isteriz.....

 

 

Bu bölümün güncelleme tarihi  07/06/09            E-MAİL: gumushacikoylu.net@hotmail.com